Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendel valamelyikőtök a...

Rendel valamelyikőtök a Teletáltól ebédet? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van mindenféle náluk, Norbitól a paleóig.
2014. okt. 14. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden második héten (mikor délután dolgozom) rendelek tőlük. Én elégedett vagyok vele. Felváltva rendelek tőlük főételt és alakbarát diétás kajákat is. Az "alakbarát" saláták nekem kifejezetten ízlenek. Viszont a diétás részlegen a sima saláta elég kis adag, keményen diétázóknak tökéletes mennyiség, de nekem már túl kevés volt :D A főételeknél a csirkés kaják is finomak, bár a rántott csirkemell szeleteket kicsit olajosnak érzem és sokszor túl vékonyak. De a rántott sajt mindig finom, főleg az áfonyaszósszal, a tésztás kaják is jók. Norbis és paleos kaját még nem rendeltem és nem is áll szándékomban, de a többivel meg vagyok elégedve.
2014. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!