Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kerdesem a kovetkezo lenne,...

A kerdesem a kovetkezo lenne, hogy milyen szakma kell nekem ahoz hogy egy kisebb ettermet nyithassak, nem is annyira etterem inkabb mint pl a gyrososok meg ilyenek, es kb mennyi penzre lenne szuksegem hozza?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a valaszokat
2016. márc. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat olyan kis utcai kocsis vagy rendes beulos? Hat igazabol egy ilyen gyrosos dologhoz nem kell sok akar hazilag is meglehet csinalni megszerintem ott kesz alapanyagok vannak
2016. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vendéglátós végzettség kell, és pár millió indulótőke. A kajás helyeknél nagyon sokba kerül hogy a szigorú előírásoknak megfelelj.
2016. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakács végzettséggel, 12 év pultos-felszolgáló múlttal ajánlom, hogy bele se kezdj tapasztalat nélkül, mert csak kidobott pénz lesz.

De ha vannak felesleges millióid, hajrá!

2016. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!