Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ma rendeltem egy pizzát és...

Ma rendeltem egy pizzát és egy baromi nagy csont darab volt a hús között. Reklamáljak a pizza kiszállítóknál? Milyen fognak csinálni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én reklamálnék. Aztán nagy ívben elkerülném azt a céget.
2014. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tenném, mint 1-es. Valószínűleg küldenek neked valamit ingyen. Bántani nem fognak az biztos :)
2014. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pizza volt? Egyebkent ha reklamalsz akkor ne telefonon tedd, hanem szemlyesen az uzletvezetonel, kulonben a szemelyzet csak haritani fog.
2014. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Vagy reklamalsz, és nem rendelsz onnan többet, vagy nem szólsz, és legközelebb óvatosan eszel.
2014. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jesszus, milyen pizzát rendeltél? :DD És honnan?

Amúgy szerintem reklamálj, de személyesen, mert ha telefonon teszed meg, az onnan nem fog továbbjutni. :D

2014. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mit keres csont egy pizzás üzletben.

A Pizza, már az eredeti, nincsen még másfél ujjnyi vastag se. minden finomra van metélve, hogy kerül oda csont? Ezen meg annyi a rátét, hogy a csont ki sem látszik?

Szerintem akkor nagyon elfajult pizzákat készítenek, el magyarosítottakat.

Annak már nem is Pizza a neve,

hanem Magyarizza

2014. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha pl daralt husos volt akkor kerulhetett bele csontdarab a hus daralasa kozben is, ezert kerdeztem hogy milyen pizza volt. Sajnos nem jott valasz.
2014. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Pizzára darált hús?!

Akkor még is csak túl magyarosítot.

2014. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csirkecombhusi volt rajta.

Felhívtam a céget telefonon reklamáltam. Azt mondta a kis csaj,hogy előfordul, nem tehetnek róla (zacsiban érkezik a filézett csirkecomb, valszeg már a raktárban belekerült a csont) ha nagyon szeretném akkor legközelebb küldenek egy ilyen pizzát ingyen.

2014. nov. 26. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:

8#, a Bolognai pizzan daralthus van es nem azert mert magyar...


Kerdezo, ha csirke hus van rajta akkor ez esetben ertheto a pizzeria magyarazata, megesik hogy nem vettek eszre es nem valoszinu hogy mas etelbol kerult oda. Az ingyen pizza felajanlas is jo pont, legalabb elismertek a dolgot es megprobaljak ugy megoldani hogy megtartsak a vendegeiket.

2014. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!