Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy hiba miatt leégtetek...

Ha egy hiba miatt leégtetek egy étterembe, visszamennétek oda Késöbb?

Figyelt kérdés

Egyszer (2016 03.10.) volt hogy étkeztem egy ujjonan indult Áll you can eat étteremben.

Nagyon szerettem volna kipróbálni s pont azaz 32ft al több volt a számlámon a árnál.

Hát ezzel élve bementem.

Nyugodtan s boldogan.

2órát ehettem de jött valami amire nem számítottam.

Étkezés közben körübelül fél úton jött egy SMS a banktól hogy valami havidíjas micsodát levonták azaz 239ft ot.


Nah itt volt vége az örömnek.

Kicsit feszült voltam.

Ezek után az ételek dem voltak tul jók.

Majd lementem fizetni mint ha misem történt volna.

Nem tudta levenni a pénzt.

Mutattam ezt-azt....és szóban az egyik pincér kitiltott az étteremből felháborodásában.


Elengedtek 20perc vita után.


Rá 2napra kamatostul vissza fizettem a hiányt+jattot adtam.


Igen ám csak nem ők dolgoztak.

Hát t adtam a másiknak 1000ft ot aki a pénztárat kezeli.



Szerintetek elszámolt vele?

Oda adta a pénzt megillető pincéreknek?



2016. márc. 29. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Maximum akkor tudod meg, ha bemész oda újra és megkérdezed. Szerintem ritka, hogy valaki visszamegy, ha másért nem, ezért beszédtéma voltál. Amúgy én anno vendéglátóban dolgoztam, aki húzta a céget pénzzel, a kollégáival még az is korrekt volt. Szerintem megkapta.
2016. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én is jártam így, hogy ebéd közben jött az sms a banktól, hogy levontak X összeget, és így 500-600 forinttal lettem volna mínuszban az étteremben. Én tovább ettem jóízűen a kaját, élveztem mindent. Persze közben felhívtam a tesómat, hogy utaljon már a számlámra 1000 forintot. Amikor fizetni kellett, már tudtam fizetni.
2016. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Én mondjuk ha látom, hogy nem az a gárda dolgozik, megkérdeztem volna, hogy ők mikor dolgoznak, és akkor megyek vissza.


De ez elég mese-szagú történet.

Pont annyi +32 Ft volt a számládon. 32 Ft jattot akartál adni?

Véletlenül pont akkor vont le a bank, és még azt sem tudod, hogy mit.

Akkor ezek szerint 207 Ft -miatt tiltottak ki? Mert ennyivel maradhattál adós. Eleve, hogy jön ahhoz egy pincér, hogy kitiltson bárkit is?


Slusszpoén: az "Áll you can eat" külön bájos!

:-)

2016. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedvek és murisak vagytok kesves válaszolók. Jó értelemben.

Az utolsó komin elmosolyogtam magam,nem azért mert igaza lenne,mert nincs,hanem mert milyen szépen leírta. Megint csak jó értelemben.

A kérdésre válasz utolsónak,hogy azon a napon nem akartam jattot adni a felszolgálónak mert nem volt annyi pénzem,de mindig észben tartom az elmaradásaimat és Késöbb kamattal adom a jattot.

Bizony mondom ezért merek majd vissza menni az étterembe,mert felszolgáló nem tilthat ki csak az étterem vezető,s ha nagyon hivatalos akarok lenni azis csak írásban.


Bizony mondom a számlámon 2.839ft volt (ha jol emlékszem)

Pontos akartam lenni s ez volt ami bajba sodort.

2016. márc. 29. 21:54
 5/7 A kérdező kommentje:

Még egy javítás.

Az all you can eat....a mobil mindig Áll ra javította. XD

2016. márc. 29. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is egy rémálmom,ezért nem is merek már 1000 menni a költekezésnél. :) Én biztos nem mennék vissza, ennyiért más helyek is vannak,ahol lehet finomat adni és nem suttognak a pincérek a hátad mögött. :) De te tudod,ha téged nem zavar hogy megjegyeztek,akkor menj csak. Hiszen nem vagy adós semmivel
2016. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én visszamennék. Melyik ez a hely? Bpi? Pont all you can eat ettermet keresek ami olsobb mnt a trófea
2016. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!