Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ajánlanátok nagyon jó budapest...

Ajánlanátok nagyon jó budapesti/környéki cukrászdákat, fagyizókat, sütizőket?

Figyelt kérdés

Nem általános cukrászdákra, hanem ilye különleges specializáódott helyeket keresek: Kekszek, Macaron, Fánk, Fagyizó.

Szóval ami egy édességre van specializálódva és tényleg jó is abban :)

Főleg személyes tapasztalat alapján :)



2016. máj. 7. 17:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Daubner cukrászda,szépvölgyi út 50,bp.
2016. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Buapesti Árkádban az iSweet, nagyon jó thai fagyiuk van, és palacsintájuk, az alapanyagokat te választjatod ki a megadottak közül, hogy miből álljon, és előtted csinálják, nagyon látványos :) illetve van cukormentes is mindenből azthiszem! :) Csak ajánlani tudom, legalább egyszer ki kell próbálni.
2016. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

*budapesti *fagyijuk

Bocsi :)

2016. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rózsa fagyizó Budapest

Pontosan nem tudom mi a cím, mert nemrég "költöztek", de isteni a fagyijuk (+rózsaalakban "rakják össze")

2016. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sugar! Cukrászda, ott tuti van Macaron. En kettőt is tudok, van egy Újpesten, es egy a Millenáris parkban.
2016. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dolce Intervallo. Mindig van valami spéci íz a klasszikusok mellett. Csak fagyira specializálódtak, úgyhogy abban nagyon jók.

[link]

2016. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bp-en, a Lövölde téren található kiváló Sommer Cukrászda a legjobb! Gluténmentes, cukormentes termékeik is vannak, melyek nagyon finomak.

Karácsony környékén saját készítésű kézműves szaloncukruk is van, ami tulajdonképp különböző töltött szaloncsokoládé. (gluténmentes is van) Valami fantasztikusan ízletes! (olyan ismerősünk is örömmel fogadta ajándékba, aki a normál bolti szaloncukrokat nem is eszi) Ilyenkor készítenek különböző házi kalácsokat is. (persze egész évben rendelhető náluk)

Legyen sós, édes, nem tudnék egy olyan terméküket sem mondani, ami ne lenne finom. :-)

Az én kedvencem a juhtúrós pogácsájuk, a cukormentes Feketeerdő és csoki tortájuk. Külön kérésre készítetek nekem cukormentes linzertet is. :-)


A másik a Katalin Cukrászda, Damjanich u. 26.

(hétfőn, kedden zárva)

Nagyon finomak, de nincs gluténmentes termékük. Barackos túrótorta a legjobb! :-)

2016. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!