Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen a sárkánygyümölcs? A...

Milyen a sárkánygyümölcs? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy megkérdezem..Nagyon régóta szeretném megkóstolni a sárkánygyümölcsöt.De ahhoz nagyon drága hogy megkóstoljam és utána a kukába landoljon...

Szerintetek (akik már megkóstolták) mihez hasonlít az íze??

Őszinte választ szeretnék mert ha mindenki csak dicséri és közbe szar akkor a kérdésnek semmi értelme.

És még egy kérdés.. Ha mindenki csak dicséri és rászánom magamat akkor hol lehet a nagyon olcsón kapni és mennyiért??



#gyümölcs #sárkány #sárkánygyümölcs #gyümölcsfélék #mindenféle gyümölcs
2016. máj. 12. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Vízízű, főleg díszítésre használják.
2016. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is nagy vágyálmom volt, majd óriási csalódás lett belőle.

Szerencsére nem vettem meg 1000 forintért a Tescoban, mert akkor még nem is lehetett kapni (legalább is nálunk). Hanem egy wellness szállodában a koktélom díszítésére használtak egy szeletkét. Teljesen jellegtelen az íze, ahogy az első is írta vízizű. A magjainak az íze pedig a kivi magjaira hasonlít és ez az egyetlen íz, amit érezni lehet rajta.

Nem ajánlom, mert nagyon drága.... de magamból kiindulva úgy sem nyugszol addig, amíg meg nem kóstolod. :)

2016. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon finom,csak drága..!

Én sárkánygyümölcsös fagyit ettem,ès megkaptam hozzá a díszítésként szolgáló s.gy.szeletet:kicsit olyasmi az íze mint a ribizlié vagy valamilyen kisebb gyümölcsé,és ahogy az előző hozzászóló írta a magja a kivihez hasonlít!Szerintem egy próbát megér :)

2016. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek minden drága? Nem akarjátok hogy ingyen legyen vagy nektek fizessenek hogy megegyétek? Ázsiában terem, importálják, eladják, nyilván ez pénze kerül, abszolút nem drága! Én szeretem mert lédús és különleges íze van, nem édes, nem leszek tőle szomjas. Én gyakran veszek.
2017. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!