Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten merre vannak...

Budapesten merre vannak utcára kiülős helyek?

Figyelt kérdés
Falusi gyerekek felszabadulnak pestre és azt se tudják hol vannak rész következik. Szóval úgy esett hogy a fővárosban kell töltenünk ezt az estét, és mivel pénzügyileg olyan magaslatokra törtünk hogy örülünk ha boltban tudunk venni pár üveg bort fejenkent. Szóval tudnátok ajánlani valami jóféle kiülős utcai helyet, ami viszonylag csendes, nem zargatnak minket, es nem kell érte felmászni érte a Gellért hegyre?

2016. jún. 7. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha kevesebb figyelmet fordítasz a fárasztó stílus kibontásához, és többet arra, hogy pl. merre töltitek az estét egyébként, az nem keveset segít.
2016. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezen kívül mit fejtsek még ki?

Budapesten akàrhol ahol kibonthatjuk az italunk elfogyasztasra és le tudjuk tenni a seggünket a földre/kőre/padra valahova. Ezenkívül hol töltjük az estét? Hát ugyanott.


Ui.:köszönöm, de nem stílusirányzat vagy szövegszerkesztési tanácsadást kértem. Véleménye ezek kritizálása nélkül is kifejthető lett volna.

2016. jún. 7. 12:36
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Feltétlenül muszáj beb#szva óbégatni az utcán?

Akkor maradjatok inkább vidéken, Budapesten ugyanis tilos az utcán alkoholt fogyasztani.

2016. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Hős utca.
2016. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Konkrét tippet nem tudok adni, de kedves politikusainknak köszönhetően a legtöbb közterületen tilos inni Budapesten, szóval valami olyan helyet válasszatok, ahol nem vagytok túl feltűnőek...
2016. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az alkohol fogyasztas es az óbégatás nem feltétlen párosul, ne általánosíts kérlek, nem szokásunk bunkóra inni magunkat. És azt megtudjátok mondani melyik keruletekben szabad? (google nem segit)
2016. jún. 7. 13:16
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Margitsziget, Hajógyári sziget...
2016. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor bárhol jó? Szóval Ti elmentek az egyik óbudai amfiteátrumhoz még akkor is, ha Kőbányánán szálltok meg?

Olyat helyet szeretbél, ahová nem kell sokat menni, de azért nem vagy hajlandó leírbi, egyébként merre szálltok meg.

2016. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, a bárhol az bárhol. Kb Budapest közepén vagyunk, tehát innen semmi sincs olyan tragikusan messzi. Viszont a Gellértheggyel az volt a problémám hogy oda nem visz fel a bkv, és nincs hozzá kedvem hogy gyalogszerrel felcaplassak oda majd ha végeztünk akkor haza is, erre próbáltam meg kilyukadni. De közben már kaptam értelmes, nem fennhéjázó válaszokat privátban is, szóval köszönöm Nektek a haditerv" összeállt, viszont a Te véleményedre jelen esetben már nem vagyok kíváncsi.
2016. jún. 7. 13:48
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, bocsánat, hogy tanácsot akartam adni. Azt hittem, tényleg kíváncsi vagy, de ezek szerint sorszámot kellett volna húznom.


Én meg arra nem vagyok kíváncsi, ha történetesen Te fennhéjazást akarsz látni a válaszomban

2016. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!