Húsmentes menük?

Figyelt kérdés

Kérem, seni ne tetette át a vegetáriánus topikba, direkt ide írtam ki, mert ez a kategória az, ahol jó helyen van. Köszi!


Olyan online megtalálható éttermeket keresek, ahol a heti/napi menü húsmentes ételekböl áll, vagy nagyobb részt azt tartamaz.

Nem kimondottan vegetáriánus éttermekre gondolok - a különféle speciális alapanyagokat, mint szoja, köles, tofu, sejtán, stb nem szeretem -, hanem olyanokat, ahol egyszerüen nincs mindennap hús a menüben és túlmegy a tészta-krumpli kategórián.


A google-ban már kerestem - lehet, hogy rossz címszavak alatt -, de föleg vega/vegán dolgokat találtam, ezek nem érdekesek számomra, olyat nem, ami hétköznapra megfelelö lenne.


Mindenki segitségét elöe is köszönöm.



2016. jún. 8. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Csak annyit írtam be, hogy: "húsmentes ételek"


És egyáltalán nem vega-kaják jöttek elő:


[link]


Zöldségekből, gyümölcsökből, tésztákból, kismillió kaja, főzve, sütve. Most nem is tudnék közülük választani hirtelen!

2016. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ebben igazad van. Tényleg rendegeteg recept/oldal van, csak ezzel az a gond, hogy "túl sok" egyszerre, nehéz megtalálni azokat, amik tényleg érdekesek. Nagyon köszönöm a tippeket, biztos fogok köztük találni valamit.


De amit szeretnék, az kimondottan heti menü ilyen ételekböl összeállítva, tehát éttermi vagy hasonló menüsort, amit minden héten meg tudok nézni.

2016. jún. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!