Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol van Budapesten a legolcsób...

Hol van Budapesten a legolcsóbb pizza?

Figyelt kérdés
Specifikusan olyasmire gondolnék, hogy a pizza maga nem kell hogy "olasz" meg ilyen-olyan legyen, csak 2-3 feltétet tartalmazzon és a 32-es, 45-ös méretben elérhető legyen. Nem kell, hogy házhoz szállítós legyen, az is oké, ha oda kell érte menni. Ti mennyire olcsó pizzákkal találkoztatok?

2016. júl. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Akciós pizzák a legtöbb helyen szoktak lenni 2/3 áron.
2016. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A legolcsóbbat a keleti pályaudvar bejárata mellett láttam, egy táblán hirdetve, krétával kiírva, 200-240 ft egy szelet. Ehhez képest 2.800-ért ettem egy tonhalasat, mozzarellával valahol másutt. Sparban, Intersparban a mélyhűtőben találsz egyébként félkészet 230 ft-ért , sonkásat, gombásat .
2016. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én specifikusan egész pizzára gondoltam, a keletinél mennyi egy egész? Amit én eddig legolcsóbban kaptam, az a 20/215-8006-ról volt 990-ért, akciókon kívül.
2016. júl. 2. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
szeletes pizzat kb egesz pesten lehet kapni 200-300 ft kozott kapni, de nagyon valtozo a minosege ( szerintem a kiraly utcai a legjobb, es az oktogonon levo a legpocsekabb).
2016. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, egészben árulnak e ott, de ha kér 4-5-6 szeletet az ember már jobban jár . A 2.800-as pizzámat egy puccos, inkább külföldiek által látogatott, kiülős étteremben fogyasztottam, naná csak 40 cm feletti méretben lehetett kérni xD . Kritikán aluli volt ízre és minőségre is, az alján egy az egyben lehetett érezni a lisztet, maga a tészta pediglen olyan ízű volt mint egy platnis lángos .
2016. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
2016. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na legolcsóbb pizza amit találtam, egy "szelet-árus" volt, mint amilyenre #4 hivatkozott. Egy 52-es pizzát pár feltéttel 2000 ft-ért ad. A Keleti pu. nál, a Bethlen Gábor utcában a mcdonald's után található.
2016. aug. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!