Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok éttermet ajánlani?...

Tudnátok éttermet ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A páromat szeretném elvinni vacsorázni Pesten(vagy környékén)mert évfordulónk lesz. Anyagilag nem vagyunk eleresztve, így olyan étterem kéne, ami hangulatos, és viszonylag elegáns, de nem olyan extrém drága. Persze, erre most szánunk azért kicsit többet, de tényleg nem szeretnénk ilyen elszállt étterembe menni. Tudnátok ajánlani pár helyet?(A konyha jellege mindegy, szeretünk új dolgokat kóstolgatni)

2016. júl. 3. 20:03
 1/3 anonim válasza:
100%

szerintem menjetek a Gozsdu udvarba, ott sok nagyon jó hely van. hangulatos is.

Vagy 360 bár most elég felkapott lett, én még nem voltam, de csak jót hallottam róla.

2016. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Trófea grill esetleg?
2016. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Vasárnap ebéd bufeasztal 3600 isteni..csodás helyen..udvariasak a pincérek finom az eper limonádé minden tökéletes ma voltunk

2016. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!