Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok ajánlani éttermet...

Tudtok ajánlani éttermet ahonnan hagyományos ételeket tudok rendelni interneten ma késő délutánra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal, de alig néhányszor rendeltem csak ételt idáig életemben, ma délutánra viszont legalább 5 főre kellene valami. Azok a helyek ahonnan már rendeltem régebben mindig csak összedobták az egészet egy dobozba és a végeredmény nem volt túl csábító. Hús+köret+zöldség, tehát abszolút hagyományos dolog kéne, nem pizza, nem távol keleti.

Az sem baj ha drágább. Előre is kösz.



2016. ápr. 20. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem ártott volna lakhelyet is írni. De mindegy is, regisztrálsz a Netpincéren, megadod a címedet és lehet szűrni magyaros konyhát vivő éttermekre, amiket megjelenít neked az oldal már mind szállítani fog a címedre.


80% fölötti értékelés már jónak számít, 90% fölötti nagyon jónak.

2016. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs igazi budapesti paraszt voltam, aki azt hiszi, hogy az a világ közepe.
2016. ápr. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!