Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Éttermekben csinálnak pizzát?

Éttermekben csinálnak pizzát?

Figyelt kérdés
Ha én elmegyek egy étterembe és pizzát kérek, megcsinálják?

2016. aug. 6. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van az étlapon igen.
2016. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 aperitif ***** válasza:
100%
Ha van az étlapon pizza, biztos, de ha pizzát ennél, akkor jobban jársz, ha pizzériába mész.
2016. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És ha nincs az étlapon? Lehet kérni?

Tudom, hogy pizzériában jobb, de érdekel, hogy lehet e étteremben is.

2016. aug. 6. 12:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Célszerűbb neves pizzériába menni ott profin elkészítik . Az olasz éttermekben is elméletileg jobb mint egy klassz étterem aminek nem ez a specialitása .
2016. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért érdekelne mert lisztérzékeny vagyok és pizzériákban nem csinálják meg gluténmentesen és ha valamelyik étteremben csinálnak pizzát akkor megkérdezném, hogy úgy megcsinálnák e.
2016. aug. 6. 13:05
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Kérni lehet, csak kapni nem fogsz ha nincs az étlapon.
2016. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

amúgy

2016. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"és ha valamelyik étteremben csinálnak pizzát akkor megkérdezném, hogy úgy megcsinálnák e."


Megkérdezheted, csak kicsi az esély.

Két oka is van:

- anyagi/ ügyviteli. Ha nincs az étlapon akkor mi alapján árazza be? Hogyan számolja el?

- praktikussági szempont. Ha nincs az étlapon, akkor jó eséllyel valamelyik összetevő hiányozni a fog a konyhából. Egy alap pizzánál valószínűleg nem lenne gond, de ha nem speciálisan ilyesmit áruló étterem, akkor igen kicsi az esély, hogy tartanának gluténmentes lisztet.

2016. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hol sütné ki? Pizzát pizzakemencében sütünk, ami ha van, akkor nyilván azért hogy szerepeljen a pizza az étlapon.
2016. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Pizzát pizzakemencében sütünk, ami ha van, akkor nyilván azért hogy szerepeljen a pizza az étlapon."

Szigorúan véve igaz, de azért egy étteremben van olyan sütő, ahol ki lehet sütni - ha már itthon a mezei villanysütőben meg tudom tenni.

2016. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!