Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mitől drágább az Il Trena és...

Mitől drágább az Il Trena és a Don pepe a Pizza boy és a Pizza kinghez képest?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy az árban mennyire mutatkozik meg az íz és a minőség.
2016. aug. 16. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől, de nekem személyszerint egyáltalán nem ízlik a Don Pepe pizza, ezerszer inkább Pizza Kingből eszek. A másik kettőt nem próbáltam még, de a Pizza Forte is drága ahhoz képest, hogy milyen íze van...
2016. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én,amikor legutoljára a Don Pepénél ettem,akkor a eléggé a fellegekben jártam és a King még gondolatban sem létezhtett. Igaz ez nem is mostanában volt.
2016. aug. 16. 17:50
 3/5 anonim válasza:

Jó kérdés

Ez kb olyan, hogy én életemben a legtrógerebb pizzát a Pizza Hutban ettem.

Kb 2000 ft-ért, 2009-ben.

A legjobb pizzákat meg noname helyeken.

2016. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Don Pepe rendelt pizzái finomabbak. Pizza King. Hát, sokszor mást kapunk, mint, smit rendelunk. Vagy kimaradnak dolgok.... olcsó, többet rendelunk onnan, mert pénztárcakímélô. De nem olyan jó a pizzájuk. Amikor kértem plusz feltétet, amit ki is fizettem, sokszor nem volt rajta. Vagy azt rárakták, mást meg nem. Van, ami finom ott, de nem minden. Ha pl.nem pizzát rendelsz. A husi kicsi, a köret kevés... :) de olcsóbb sokkal.
2016. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Soha rosszabbat nem ettem, mint a Pizza Kingben! Azt mondanám, a minőséget meg kell fizetni...

A 14. kerületben kétszer rendeltem a Pizza Kingtől. Vagy nem azt hozták, vagy lehagytak valamit és sose tartották a 39 percet, amit hirdetnek és hiába jeleztem, semmi reakció! A pizza egy trágya volt! Üres, száraz!

A 7. kerületben egyszer rendeltünk és jó volt. Normális minőség. Semmi extra.

Don Pepe-t és Forte-t kedvelem még. Bár, ha olyan helyen laksz, ahova szállítanak, akkor csak a Tájfun Biliárd pizzáját rendeld! :) :) :)

2016. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!