Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étteremben midig pálcikával...

Étteremben midig pálcikával eszitek a sushit?

Figyelt kérdés
Ha rendelek akkor otthon kézzel eszem, étteremben midig pálcikával.
2016. aug. 28. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2016. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon is pálcikával szeretem enni, szóval igen.
2016. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Étteremben és otthon is próbálkozom a pálcikával, aztán mindig áttérek a villára :)
2016. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: villával nagyon nem illik :) Pálcikával vagy kézzel szokás.


Egyáltalán nem ciki kézzel enni, a környékemen(Londonban) van két autentikus sushi-étterem is. Az egyik az étlapon, a másik a bejáraton hirdeti hogy nyugodtan egyél kézzel ha nem tudsz pálcikával.

2016. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kézzel eszem.
2016. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a kihívásokat, úgyhogy otthon is pálcikával eszem.:-) Nekem hozzátartozik a feelinghez.
2016. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
4: ha annyira nem illene, akkor eleve nem tennétek villát az asztalra. Nem szoktam külön kérni villát, van, és ha van, akkor már használom is.
2016. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért tesznek villát pl. Nobuban mert nem csak sushit lehet enni. A suhit valóban nem illik villával enni. Pl. runnug sushinál sehol nem láttam még villát az asztalon. Te hol láttál bekészített villát?


Ha otthon eszem akkor mindig egyedül teszem, ha valakivel enném akkor én is pálcikával enném.

2016. aug. 29. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy már illetlenség legyen olyan evőeszközzel enni, amit maguk az étterem alkalmazottai tesznek ki eléd, pusztán mert az ételed eredeti hazájában nem ez a szokás. Ilyet se hallottam még. :D
2016. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te nem fogod fel, hogy azt a főt étel elfogyasztásához, sahimihez teszik oda? Idd a bort akkor a vizes pohárból mert az is az asztalon van. Szégyelném magam veled egy étteremben.
2016. aug. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!