Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Oldalast mennyire illetlenség...

Oldalast mennyire illetlenség kézzel enni étteremben?

Figyelt kérdés

Gyakran az a problémám hogy a hús rásül a csontra, amit evőeszközökkel szenvedés leszedni.

Étteremben mennyire illetlenség kézzel enni BBQ oldalast ? Sok olyan étel van ott amit kézzel esznek egyébként, olyan mint egy színvonalas gyorsétterem.


2016. aug. 24. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire ez egy ilyen étel. Általában a BBQ oldalashoz jobb helyeken szoktak adni egy kis tálkában vizet amiben kicsit lemoshatod az ujjaid a és egy kisebb kéz törlőt. Van ahol a kész oldalas végét papírba vagy fóliába tekerik kicsit ,hogy megtud fogni. Ha nem kapsz ilyet de ha kapsz is nyugodtan edd kézzel.
2016. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokatlan dolog ott, hogy kézzel esznek dolgokat, akkor szerintem egészen nyugodtan. De mondok még valamit: kérdezd meg nyugodtan a pincértől, felszolgálótól, hogy mit javasol, hogyan lehet ezt normálisan enni, meg lehet-e fogni. Ha normális, egészen biztosan el fogja mondani, hogyan célszerű enni. Ha bármiben nem vagyok biztos egy étteremben, mindig a pincértől szoktam megkérdezni. Érdekes dolgokat lehet megtudni tőlük. Szerintem még jó néven is veszik, ha érdeklődsz a helyi szokásokról.
2016. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
BBQ oldalast kézzel szokták enni a kajáldákban is, késsel villával töketlenkedés lenne.
2016. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. annyira mint evés után beletorolni a képedet a szalvétába!
2016. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!