Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » XII. kerületben tudtok jó...

XII. kerületben tudtok jó áron olyan éttermet, ahol 20 fős társaság tarthat egy összejövetelt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A tizenkettoben vagy dragan kapsz jot, vagy "jo aron" atlagosat/nem tul jot. Valassz, es ajanlok valamit:)


Bar az mar pont a masodik kerulet, a Janos Korhaznal van egy olyan etterem hogy Fioka. Azt meleg szivvel ajanlom, nincsenek elszallva az arakkal (2000-3000 ft korul van egy foetel), minden nagyon finom, cuki a hely es normalisak, segitokeszek a pincerek.

2016. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Fióka nagyon is drága étterem szerintem, és nem tudom, hogy ültetsz le oda 20 embert, az nagyjából a teljes kapacitása... Nekem eleinte tetszett, de később már csalódás volt, nem voltak annyira jók a kajáik, amilyen drága volt minden. Az a 2-3 ezer inkább 3-4 ezer volt emlékeim szerint + a pia.


Akkor már inkább a Mezzo, ott van különterem, az árak jobbak, és az üveges különteremben jól elférnétek, szép is.


[link]


Ha olyat szeretnétek, ami egyszerűbb, akkor a Mezzótól egy köpésre szintén a Maros utcában ott a Maros söröző. Elég jó a kerthelyisége. Ha még jó az idő, mehettek oda is, sőt kifejezetten jó lehet. Bent nem annyira hangulatos, de a kert pöpec. Bent is van egy kisebb különterem, 20-an nem tudom befértek-e, de lehet, hogy igen.


[link]


Aztán ott van még a Paulaner a MOM-ban.

[link]


Ott szintén kaphatsz 20 főre termet, asztalt.

2016. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%

Márvány u. Mongol.

Átalánydíj, annyit eszel, iszol ami beléd fér. Kis étkűeknek drágának tűnik, de ha van 20-ból 6-8 sokat evő, sokat ivó, akkor nagyon megéri.

www.mongolianbbq.hu


-Hétfőtől csütörtökig:

12 - 17 óra közt 3 890,- Ft/fő

18 - 23 óra közt 4 990,- Ft/fő

-Péntektől vasárnapig és

ünnepnapokon egységesen: 5 490,- Ft/fő


-Decemberben az ebéd és a

vacsora minden nap 5490,-Ft/fő

2016. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Souky ***** válasza:
Keresd meg az Árnyas Éttermet a Diósárok úton.
2016. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!