Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten, indiai, marokkói,...

SZJG kérdése:

Budapesten, indiai, marokkói, bármilyen egzotikus, izgalmas étterem?

Figyelt kérdés
Igazából valami olyanra gondoltam ahol nincsenek székek, csak egy szőnyeg. Ahol mindenki egy tálból eszik.. szóval olyan izgalmas. egy filmben láttam egy ilyen éttermet, és nagyon megtetszett.. nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni! :)

2015. jan. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy indiai étterem a Móricz Zsigmond körtéren, vagyis attól egy félperc sétára - ahogy mész a 61-es villamos megállójához, ott kicsivel tovább mész, és a sulival szemben lesz.
2015. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudok egy nagyon jot, indiai etterem bar nem foldrol evos.

A Taj Mahal,

Itt a linkje:

[link]

Ez egy nagyon exkluziv, tradicionalis etterem, pl. a lanyok indiai ruhaban szolgalnak fel...


A masik ami talan hasonlit az elkepzelesedhez a Wasabi budai etterme, ahol van kulon kis resz, ahol pusztan csak parnakon ulnek a vendegek es egy nagyon alacsony asztal van.

Itt a link:

[link]

Ha megkeresed a Galeriaban a fotokat, lathatod is, hogy milyen.

Ez egyebkent a japán, koreai és más távol-keleti konyha izeit kepviseli.

Jo keresgelest!

2015. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Indiai van a Krúdy utcában is, nem földről evos, es nem is koszos, mint sok hasonló.
2015. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az Andrássy úton van a Bombay Express.Igazából nem egészen olyan, amilyet te szeretnél, full büfé hangulata van, de a kaja nagyon finom :)
2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia a Bombay Express-t en kb 1 honapja kerestem az Andrassy-in, de azt mondtak hogy reg elkultozott, nem tudja valaki, hogy hova?
2015. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó, elköltözött? :/ nem is tudtam, bár tavaly voltam ott utoljára, mikor a 4-es metrót nyitották.Sajnos nem tudom hova :( gugliban se találod?
2015. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!