Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan érdemes megjelenni egy...

Hogyan érdemes megjelenni egy étterembe ahova egy korlátlan étel-italfogyasztásos kupon szól?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 1 fő részére érvényes ilyesfajta kupont,viszont nem tudom hogy érdemes odamenni. Konkrétan ne egyek-igyak előtte sokat? Melyik napszakban érdemes,délelőtt-délután? Hogy illik ott viselkedni,tényleg korlátlan az a korlátlan?

2016. szept. 30. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha enni mész, akkor keveset se egyél előtte, nemhogy sokat :-) Én délután, vagy estefelé mennék.

Tulajdonképpen végig eheted akár a teljes ajánlatot, ital nem mindenütt jár hozzá, és ahol pl mi voltunk, ott max 2 órát lehetett ott lenni.

2016. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közbe jobban elolvastam a dolgokat,a Trófea nevű étterembe szól a meghívás ,ebéd vagy vacsoraidőben és 3 óráig tart a korlátlan étel-italfogyasztás. Esetleg pár szó róla?
2016. szept. 30. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti egy fél napig nem ennék előtte semmit, és úgy mennék oda. :) És valóban, így nagyon sokféle ételt meg lehet kóstolni a kínálatból. Amúgy az éttermet nem ismerem.
2016. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a honlapjukat!


Miért hiszik egyesek, hogy "az internet" csak a gyk-t meg a fb-t jelenti, semmi mást?????

2016. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak azok léteznek,sőt,én a honlapról tudakoltam meg sok mindent,de az emberi,személyes vélemények jobban tudják trükközni a valóságot,mint ami sokszor oda van írva. Ezért is tettem fel ide a kérdést és nem telefonáltam be nekik.
2016. okt. 1. 14:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Újra esedékes a dolog, mit gondoltok?
2018. máj. 26. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vacsira mennek, kb 5-6 órakor, hogy ne este egyem magam nagyon tele. Elotte napközben meg minimálisat ennek itthon, valami könnyed gyümölcsöt ilyet hogy azért ne legyek ehes. Nagyon finom ételek vannak ott szerintem!
2018. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!