Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonalds-ba mennék dolgozni...

A McDonalds-ba mennék dolgozni 28 évesen. Szerintetek nem vagyok ehhez túl öreg? A barátom szerint ott max.25 éves korig dolgoznak, mert zsengék, fiatalok és jól bírják a strapát.

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 16:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ahol én dolgoztam mekiben voltak 30 körüliek is, (sőt, 50 éves is!) csak a fele volt diák.
2016. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert más munkahelyen nem kell bírni a strapát, csak a mekiben? Szép is lenne, ha mindenhol csak 25 alattiak dolgoznának. :D

Én mindenhol szoktam látni idősebbeket is.

2016. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sok idősebbet láttam a Mekiben. Úgy volt, hogy oda megyek melózni, de pofátlanul keveset fizetnek.
2016. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Aki bírja, az dolgozhat a Mekiben 30, 40, 50 fölött is. A Meki sem talál már könnyen dolgozót a mai világban, nagyon nem válogathat. Nyugodtan vállald el, ha nem tetszik, majd felállsz.
2016. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy öreg. Sok diák van, akik átmenetileg dolgoznak ott.

De a másik részüknek viszont ez állandó munka, ők nem diákok, 30-40-es korosztály.

2016. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl "öreg". Pont a napokban egy 40-45 év körüli férfi szolgált ki. Gondolom a barátod ezt onnan veszi, mert sok tanuló oda megy diákmunkára.
2016. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már nyugdíjas korú nénikét is láttam ott, nem is egyet. Mostanában mintha kevesebb diák lenne.
2016. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Adisa ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem vagy öreg hozzá. Nálunk (mert én mcdonalds'ban dolgozom) 45éves is dolgozik, sőt a lobbys takarítóink közül az egyik 70 éves (persze már vagy 10 éve dolgozik itt) a másik pedig egy hölgy, ő is 50 körül. Ez egy betanított munka, ráadásul nem egy megeröltető mentálisan. Viszont azzal számolj, hogy ha főállásúnak mennél, 6-8 órát kell állni, mászkálni és figyelni (20 perc szüneted van). Mindenről pontos leírást (SOC-t) kapsz, ha mindent tudsz már sokkal egyszerűbb lesz és a fizikai megterhelést pedig meg lehet szokni.
2016. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha csepp eszed van,elkerülöd a mekit....
2016. nov. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy öreg, de ha rám hallgatsz, bármit csak mekit NE! Egy kizsákmányolas, átverés, lehúzás az egesz. En tavaly, kereken egy éve, novemberben mentem a mekibe dolgozni, úgy indultam, hogy novembertől legalabb áprilisig szeretnék ott dolgozni, és kérlekszépen, február 6-ig bírtam. Még a próbaidőm sem telt le, én leléptem. Azt hiszem, nem kell magyaráznom...Felháboríto amit ott művelnek! 20 perc szüneted van hivatalosan, de ha sok a vendég, meg kajálni sem tudsz normálisan, mert ki küldenek a 20 perced alatt is dolgozni... Ezentúl, a létező megterhelobb munkákat is rám sózta az akkori műszakvezető, amikor 39 fokos lázzal bementem dolgozni, holott DIREKT kertem, hogy lightosabb feladatot kapjak ha lehet.

Ha beteg vagy, húzzák a szájukat, ódzkodnak attól, hogy ne hívjanak be mégis dolgozni, mert "ünnep van", mert most "rendezvények miatt túl sok vendég várható" .

Én megelégeltem, hogy hülyét csinálnak belőlem, írtam egy ütős felmondást, és azóta soha többet viszontlátásra.


De felre ne erts, a te döntésed, hol kívánsz dolgozni, ha megis a meki mellett döntenel, akkor sok sikert!


21/L

2016. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!