Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy viszonylag elegánsabb...

Egy viszonylag elegánsabb étteremben ebédeltem, ahol szinte csak burgereket lehetett enni. Evőeszközzel kellett volna elfogyasztanom a hamburgert? Az asztalon voltak evőeszközök.

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha hamburgert árul egy étterem, akkor legyen bármilyen elegáns, kézzel fogom enni.
2016. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincs sok értelme a hamburgert evőeszközzel enni.

Én is kézzel ettem volna.

Múltkor beültem egy király lángosozóba, ott a lángoshoz is adtak kést, villát. Kicsit furának találtam, bár amíg forró volt a töltött lángos, addig jól jött. :D

2016. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy jól esik, ahogy kényelmesebb.
2016. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy időben néztem az Életképek c. sorozatot, na abban volt egy "burzsuj" idős asszony, aki azt ecsetelte valakinek, hogy micsoda egy bunkóval találkozott valahol valamikor, csak azért mert nem késsel és villával ette a bundás kenyeret és a palacsintát.
2016. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
De! Fel lehet ezt fogni úgyis, hogy valaki annyira pojáca, piperkőc, hogy nem szereti ha olajos, zsíros lesz a keze és ezért használja az evőeszközt. De! az is benne lehet a pakliban, hogy műfoga van és jobban jár ha nem harap két pofával bele a hambiba.
2016. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem gáz vagy különös kézzel enni. Azért adnak jobb helyeken evőeszközt hogy ha valaki azzal szeretne enni akkor legyen lehetősége. Burgert ha teheten én is kézzel eszem, de amerikában voltam olyan helyen ahol négybe kellett vágnom mert nem bírtam volna harapni rendesen.
2016. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

"szinte csak burgereket"


Ez azt jelenti, hogy mást is. Elképzelhető akkor, hogy nem is a burgerekhez volt kitéve.

2016. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
ÁNTSZ előírás, csak ennyi
2016. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!