Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyit keres egy pizzafutár...

Mennyit keres egy pizzafutár vagy bármilyen ételkihordó futár 2016-ban?

Figyelt kérdés

1.Nettoban,

2.megéri-e 1-2evig ezt csinálni?


2016. dec. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ez az adott helytől függ ahol dolgozik. A fizetések.hu szerint a futárok átlag bruttó keresete 155,330 Ft.

[link]

(pizzafutárt, ételkihordót nem találtam)


Amúgy szerintem olyan 80-120 nettó körül számolhatsz illetve + juttatások: benzinpénz , esetleg étkezés és borravalót is biztos fogsz kapni.


2. Ha nincs más jobb mint a közmunka.

2016. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1, 100-120e, de kell hozzá autó/motor.


2, számomra nem!

2016. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én diákként csináltam ezt Szegeden. Este eléggé pörgött a pizzéria, rengeteg rendelés volt, kaptam szépen borravalót. Zsebpénznek jó volt, de megélni belőle nem nagyon lehet.
2016. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én pár hónapja kezdtem, Budapesten az egyik legjobban menő pizzériánál, saját autóval. Hogy mennyit keresel, az csak attól függ, mennyit dolgozol. Én heti 4 napot szoktam, így a költségeket levonva havi 150 ezer körül keresek. Hosszú távon én nem csinálnám, de 1-2 évig simán megéri :)
2016. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!