Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egyik gyorsétterem hálózatban...

Egyik gyorsétterem hálózatban ha eszek utána,10perccel a végbélnyílásom környéke ég? Valami olyan anyagot használnak ami irritálhat?

Figyelt kérdés
Általában egy"szendvics" egy sült krumpli (ami nekem sós) egy kóla meg egy ketchup amit szoktam enni. Kb 1,5km et szoktam sétálni hazáig félúttól égő érézést tapasztalok.

2016. dec. 8. 12:21
1 2
 1/11 Szimeon ***** válasza:
90%

Urológia.

Esetleg ne járj oda kajálni.

2016. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
hát ha csak nem a segglyukadon keresztül eszel, akkor nem sok köze lehet a kettőnek egymáshoz... az emésztés ideje csak hogy a gyomorból kiürüljön 3-4 óra....
2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es nem gyakran járok, mindig másra fogtam, de ez az egyetlen közös pont.

2e lehet hülyeség de van aki bizonyos kajáktól kiütéses lessz vagy, dagad, köhög...ilyen alapon gondoltam

2016. dec. 8. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehet nem is az ott elfogyasztott kajáktól ég, hanem összeszedtél valami fertőzést a wc-ben és ráment a fenekedre.
2016. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Sosem hallottam még olyanról, hogy valakinek bármilyen allergia vagy érzékenység kifejezetten végbél-irritációt váltott volna ki.

De ha mindig ég a valagad, miután ott eszel, akkor miért jársz oda? :D

2016. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha gittelés után éreznéd érthető lenne, de kajálás után fél órával még nincs a segged környékén az étel, semmilyen érintkezén nem áll fenn. Ha a kaja tapintására is érzékeny lennél akkor a kezeden is lenne valami.
2016. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hiszek nektek. Valaki kérdezte miért járok oda, nos leírtam már de inkább újból. Kb 2 2,5 éve kezdődött. Ennyi idő alatt kb 15 alkalommal voltam, ebből kb 8szor gyalog. Mind eleinte azt hittem pont akkor jött ki az aranyerem, az ebéd ártott meg, hideg van, meleg van......
2016. dec. 8. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
1, mi köze az urológusnak a végbélhez? Vagy gondolod, lyuk-lyuk?
2016. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
proktológus kellene azt vágom
2016. dec. 8. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
nem lehet hogy az okozza a tünetet, hogy ebben a kajáldában keményen kell ülnöd? Valszeg aranyered van, az meg keményen ülésre jön ki leginkább
2016. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!