Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol találhatóak indiai gyorsét...

Hol találhatóak indiai gyorséttermek (büfék) Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Indiai büféket (nem éttermet) keresek Budapesten. Azért kérdezem itt, mert kisebb vállalkozások nem feltétlenül hirdetik magukat interneten.

A lényeg, hogy nem éttermet keresek, hanem a kínai gyorséttermekhez (kis adag, nagy adag stb.) hasonló helyet. Ezen belül is a legjobb az lenne, ha az ott dolgozók is indiaiak, mert szerintem úgy igazi az egész.



2016. okt. 17. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A Corvin sétányon van egy Bombay curry bar nevű hely. A főnök szerintem indiai, a többi dolgozó inkább nem. A napi menü (csirkés/vega leves + főétel) a pultban van, mint egy kínai büfében. Mást viszonylag rövid időn belül elkészítenek.


Másikat én nem ismerek. De érdekel engem is, hátha mások írnak majd. :)

2016. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
5 éve voltam egy helyen,a nevére nem emlékszem a Nyugatihoz közel, a körúton, a Margit híd irányába. szerintem még üzemel, mert mintha láttam volna villamosról nem olyan rég.
2016. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez a menü dolog jól hangzik, ki fogom próbálni. A második válaszban írtaknak is utána fogok járni.
2016. okt. 18. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem itteni az és az itteni se jó mind erő .ocséklás mindet megkell semmisíteni!
2016. nov. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A westendben ha a vízesés felől mész az étterem részlegnél a legutolsó soron van egy. A Jack Burgertől jobbra egy a fagyizó mellet.


Pakisztániak csinálják, de lényegében ugyan az az ízvilág. Ezt nem csak én találom ki. Felmentem az internetre és utána néztem mielőtt kommenteltem.

2018. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!