Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy kínai büfé nem plázában...

Ha egy kínai büfé nem plázában van, akkor tényleg amiatt adják jóval olcsóbban ugyanazt a kínai kaját, mert a tányérokon visszaadott, mások által már összenyálazott maradékot is újra felhasználják, pl. belekeverik egy hasonló kinézetű kész kajába?

Figyelt kérdés

Mert én eddig azt hittem, hogy a plázákban lévő kínai gyorsbüfék csak a bérleti díjat építik bele az áraikba, attól drágábbak az átlag kínai büféknél. De már többször előfordult, hogy az adott kajában egészen biztosan nem alap kajadarabot találtam (májdarabka, gombadarabka, mogyoródarabka, stb.).

Lehet még nyugodtan enni ezeknél, ellenőrzi időnként valami szerv, hogy mit csinálnak a tányérokon maradt visszaadott kajákkal?



2017. jan. 22. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem attól függ, hogy plázában van-e vagy sem. A kínai mindenhol kínai...

Miért gondolod, hogy plázában jobbak? Ugyanolyan igénytelen mocskosak...


En most egy nem plázában lévő kínaiba tertem be nemrég (nem szeretem a kínait, kollégával mentem), és meglepődtem, milyen szép tiszta korrekt kis üzlet. Mert nem ez a jellemző rájuk.

2017. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a plázákban jobbak, de akkor miért nem közel egyforma az árszabásuk, ha mind ezt csinálja? Máshol a disznóknak sem adják oda más ember maradékát. Ki tudja milyen szájbaja van egyeseknek. Fúj.
2017. jan. 22. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:

NEM ÉRTEM mi az összefüggés a pláza és nem pláza között!


Szerinted ugyanezt, nem tudják megtenni a plázaiban???


TE ÉRTED magadat? Van egy csöpp logikád?!

2017. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem te kérdező gyépés vagy! Először azt kifogásolod (fejedben lévő feltételezés alapján!), hogy ami nem a plázában van, ott visszakotorják a maradékot. Utána meg azt, hogy NEM HINNÉM, hogy a plázában jobbak!

He??? Akkor most miről is vekengesz???


"Nem hinném, hogy a plázákban jobbak, de akkor miért nem közel egyforma az árszabásuk, ha mind ezt csinálja? "


Talán azért kis primitív ellentmondásos kérdezőcske, mivel a plázában egekben vannak a bérleti díjak. Ezen elgondolkoztál már? Vagy eddig még nem terjedt az "elmés" agyad?


"Máshol a disznóknak sem adják oda más ember maradékát. Ki tudja milyen szájbaja van egyeseknek. Fúj."


Na, ez megint csak egy feltételezés, ami vagy igaz, vagy nem, de az... HOGY ILYEN MEREVEN állítod, mintha MINDEN EGYES szájbaba.. helyen lettél volna és láttad volna mit csinálnak, az enyhén szólva is sok(k)!


Kezdjél el szedni valamilyen paranoia elleni gyógyszert, mert pár mondatodban is rengeteg ellentmondás van, és folyamatosan és megrögzötten képzelődsz!

2017. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kérdező te egy gyépés vagy!
2017. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3, #4, #5 : gyépés az, aki mondja, és akinek szemmel láthatóan nulla a szövegértése, és véletlenül sem tud a kérdésre válaszolni, de azért jön ugatni.


Gyorsbüfé plázában: drágább, mert a helyben fogyasztó a tányérját egyből a szemétbe dobja, tehát a visszaadott kajából feltehetően nem tudnak semmit újrahasznosítani.


Gyorsbüfé nem plázában: olcsóbb, mert a tányérokon marad az esetleg el nem fogyasztott kajamaradék, amivel ki tudja mit csinálnak.


Ha nem érted a kérdést, akkor kuss van.

2017. jan. 25. 14:03
 7/11 anonim válasza:
89%

Kérdező, ha igaz kínait akarsz enni azt ne plázákban keresd, annak köze sincs hozza, azt a kínaiak sem eszik meg.

Budapesten számos minőségi kínai étterem van, Kilenc Sárkány pl. vagy a Szállás utca környéke.

2017. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy!


Megoldás: Ne egyél ilyen helyeken, ha nem bízol meg bennük. Egyébként létezik illatos-omlós csirke, illetve szezámmagos csirke, amivel ezt elkerülheted.

2017. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Tudod mit csinálnak? A plázában levő maradékot átszállítják nem plázában levő kínaiba.
2017. febr. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
37%

"Tudod mit csinálnak? A plázában levő maradékot átszállítják nem plázában levő kínaiba."


Miért szállítanak el? Nem lenne egyszerűbb helyben felszolgálni? Tényleg csak kíváncsiságból, hogy honnan jönnek az ilyen elméletek... amikor ráadásul a plázákban van egy nagy kuka a kajáldáknál amibe mindenki borítja bele a maradékot a tálcáról, az is aki a KFC-t, Don Pepe-t vagy kínait evett stb. Ezek után abból kimazsolázgatni és szétkuldeni az így összegyűjtött anyagot... inkabb hagyjuk. Meg a másik klasszikus az, hogy macskát szolgálnak fel.... eszrevettétek,hogy a környéken kevesebb a kóbor macska vagy mi?

2017. febr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!