Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehetne megenni Szegeden...

Hol lehetne megenni Szegeden az elvitelre kért ennivalót?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk eldönteni, hogy melyik étteremben együnk, ezért elvitelre rendelne mindenki az általa választott étteremből, csakhogy nem tudjuk, hol tudnánk megenni, mert ebben az időben nem ülhetünk le egy parkban.
2017. febr. 3. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

otthon

ha ez nem játszik akkor kő-papír-olló alapján válasszatok éttermet, nem hiszem hogy belehalna bárki is ha nem az övére esik a választás. Máskor majd egy másikban esztek

2017. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Otthon.
2017. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 holnaptegnapja ***** válasza:
60%

Kopogjatok be egy hajléktalan szállásra.


Ott segítenek.

2017. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Árkádban vannak kirakva párnák és ülőkék, vagy a Spar-ja előtt könyöklő pultok, ott meleg van (pénteken 22:00-kor zár).


A Nagyáruházban van egy átjárós étterem, mindenki rendel náluk egy üdítőt még és ott leültök, megeszitek, amit hoztatok (ilyenkor -20:50- már zárva lesz).

2017. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nappal esetleg a TIK (Egyetemi Könyvtár) büféjében lehet (ide beengednek beiratkozás nélkül is), szintén kér mindenki egy ásványvizet és ott megeszitek a hozottat.
2017. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
A Centrummal szembeni közértben ("lépcsős" CBA bolt, ahogy átmész a ház alatt), amikor a pénztártól kimész vannak könyöklő asztalkák, mert van ott egy kis cukrászpult is a pénztárakon kívül. Szerintem, ha vesztek 1-1 sütit, vagy üdítőt a boltban, ott sem szólnak.
2017. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Szegeden az Árkádban az étkezdék szintjén, nekem senki sem szólt eddig, amikor az Árkád Spar-jában megvett kaját ott leülve fogyasztottam el.
2017. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
22:00 után, viszont tényleg nem tudom, pedig sokat éltem a városban...
2017. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

JATE KLUB, a Dugonics téri Rektori mögött 5:00 és 24:00 között nyitva van, bent vannak padok asztalokkal, általában senki nem ül bennük, csak a belső pubban vannak emberek.


Szerintem oda fiatalok beültök, megeszitek senki észre nem veszi. Max itt is vesztek a pubból 1-1 üdítőt, ennyi.


Ez a hely nagyon későig nyitva van.

2017. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

Én pl. beültem, már nem vagyok egyetemista, ott üldögéltem a múltkor fél órát, melegedtem, a telefonommal játszottam. Senki oda nem jött, hogy ki vagyok.


-ami elég nagy baj a városban, mert tényleg úgy kell közösség után könyörögni, ha beszélgetni szeretnél valakivel-


Ez a köcsög, zárkózott magyar mentalitás. Írom jobboldali, hazaszerető emberként.

2017. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!