Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ajánlanátok Pécsett olyan...

Ajánlanátok Pécsett olyan éttermet, ahol finoman főznek és (főként) nagyok az adagok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2017. febr. 17. 07:20
 1/6 Maturad válasza:
81%
Grundó Söröző, Citrom utca! Éhen nem maradsz és jó is a konyha!
2017. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tettye

Kb. a felét tudom megenni az adagnak és teljesen jól lakom :) Van ott pár kedvenc fogásom. De elég sokféle étel van, úgyhogy szerintem mindenki talál olyat, amit szeret.

Fiákerben is nagy adagok vannak. Sokan dicsérik. Nekem nem tetszik, olyan semmilyen.

2017. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A Tettye valóban egész jó, ott már voltunk, a többi kettőt viszont nem ismerjük, feltétlenül ki fogjuk próbálni :)
2017. febr. 17. 13:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek zöld kezet nyomtam :)
2017. febr. 17. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

1: Nem a Rundóra gondolsz?

Vagy van Grundó is? Hol?

2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem találtam olyat, csak Rundó nevűt, szóval szerintem is arra gondolhat :) Attól függetlenül egész szimpatikus az étlapja.
2017. febr. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!