Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kapszulás italkészítő gépnél,...

Kapszulás italkészítő gépnél, ha inkább felvágom a kapszulát és bekeverem tejjel, akkor ugyanaz lesz az eredmény, mintha gépnél lefolyattam volna, vagy másabb úgy?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a kávékapszulára gondolok, hanem a simán oldódó anyagot tartalmazó kapszulára.

2017. febr. 18. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tassimora gondolsz, vagy mire?
2017. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nesc*f* gépre gondoltam, és ahhoz tartozó pl. chocolate kapszulához (nem tudom, h mi az, amit írtál)
2017. febr. 18. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló mint amit írsz, csak másik cég rendszere.

Viszont a tiedet nem ismerem, de hat ha tejbe teszed, csak más lesz, nem? Eredtileg nem vízben oldja fel?


Nekem vannak különféle kapszulák, a csoki folyékony, csokis capuccino az por alakú, a kávés dolgok meg eredetiek.


De mindet igazóból forró vízzel oldja.

2017. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt is a forró víz oldaná, de nekem jobban bejön tejjel + oldja az is, nem is kell forrónak se lennie, szal ezeknél a kapszuláknál felesleges a gép is. :)
2017. febr. 19. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? Sokkal olcsóbb, ha megveszed magát a port
2017. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ez így igaz utolsó, mi értelme ennek az egész gépnek? azt el tudnátok mondani esetleg, vagy vkinek ez a rituálé kell, h bedughat egy gépbe egy kapszulát, és lefolyik vmi cucc?


Ezt vki meg tudná mondani nekem, h mivel másabb mint egy sima zacskós por?

2017. febr. 19. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából ha csak porral használod, semmi értelme.

Viszont mondom a saját példámat.

Én szeretem az igazi erős eszpresszót. Egy ilyen gép kb. 400 euró(ami már elfogadható minőség), és csak eszpresszót, vagy kávét tud.


Én a tassimot választottam(30 euró Volt, és Volt 30 eurónyi kupon hozzá, 3 csomag kapszulánékt 5 eurót jóváírnak, így ha elég kávét iszol, ingyen Volt a gép), mert tud nekem eszpresszót, ezt igazi kávéból csinálja(kibeleztem a kapszulűt egyszer). Ezt nem tudod helyettesíteni valamiféle instant lónyállal.

A feleségem viszont issza ezeket a csokikat, kapuccsínót stb.

Ha most csak erre kéne, nem vettem volna meg.


Ja jut eszembe, tud igazi kapuccsinót is, ami nem lónyál, hanem tejes kapszulát habosít fel, és erre nyom eszpresszót, de ezt nem igazán használom.

2017. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, az úgy agymenés, akkor ehhez mit szólsz:


Ma láttam németeknél, a Teekanne ad el tea automatát.

Ugyanúgy néz ki mint tied, csak teafiltert teszel bele, és gombnyomásra jön a tea.

Én is elgondolkodtam mire jó....

Talán fontos emberkéknek, akiknek kincs ideje kivárni az 5 percet, nekik 30 másodperc alatt lejön. Monsjuk ha nekem nincs időm, nem iszom teát.

2017. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!