Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Valaki próbálta már, hogy a...

Valaki próbálta már, hogy a Mekis/Burger Kinges, elvitelre kért hamburgerekbe otthon még rakott extra hozzávalókat, amiktől jobbak lettek?

Figyelt kérdés
Oké, nem a gasztronómia csúcsa, ebben egyetértünk. De próbálta már valaki? Mit és milyen eredményekkel?
2017. márc. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ha mekis Burgert kívánok, akkor az úgy jó, ahogy van. Ha "rendes" hambit ennék, akkor vagy nekiállok otthon, vagy "normális" hamburgerezőből veszek.
2017. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel teljesen egyetértek. Ha mekibe megyek azért teszem, hogy 5 percen belül egy bizonyos ízű terméket kapjak.
2017. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha itthon csinálok hamburgert, természetesen felturbózom a kedvenc összetevőimmel, de egy mekis hambiba nem tudnám elképzelni. Ha már sima ketchupot tennék bele, azzal is elrontanám.
2017. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellé szoktam salátát vagy plusz paradicsomot, hagymát tenni, néha szószt(nem azért, mert ezzel kompenzálom, hogy trash kaját eszem hanem nekem még kell bele az a cucc).
2017. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
nem járok ilyen helyekre.
2017. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fér össze a két íz. A mekis kaja teljesen más ízvilág mint az itthoni ételek.
2017. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este kipróbáltam és tényleg fos volt. Tettem még bele extra zöldségeket és sajtot, de tényleg nagyon más az ízvilág.


Még ott helyben kiszedtem az egészet néhány falat után és inkább a tányérról ettem meg az otthon hozzárakott dolgokat külön, kézzel.

2017. márc. 20. 12:31
 8/8 anonim válasza:
Esetleg ha a Mekiből Vagy a Burger Kingből viszel hozzá + zöldséget vagy ilyesmit és azokkal rakod egybe akkor talán jó. De az otthonival nem jó keverni mert szerintem akkor mindenképp szar lessz.
2017. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!