Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lehetséges, hogy egy étterem...

Lehetséges, hogy egy étterem vendégül látja egy konferencia résztvevőit?

Figyelt kérdés
(Nem hirdetés) Egy kutatóközpont megbízásából olyan éttermet keresek, amelyik hajlandó lenne vacsorára meghívni a résztvevőket (8-10 fő). Cserébe az adott étterem "reklámozását" tudjuk felajánlani. Nagyon új vagyok a tudományszervezésben, konferencia-lebonyolításban, ezért csak annyit szeretnék kérdezni, hogy efféle vendéglátás megvalósítható-e és hogy hogyan. Tanácsokat is szívesen fogadok.

2017. márc. 23. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Az mindenesetre elég gyanús, hogy ilyen ötletekkel erősen melléfogtál a munkáddal.
2017. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Biztos vagy benne, hogy téged a megfelelő személyek feljogosítottak arra, hogy prostituálj egy tudományos intézményt?
2017. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Ahhoz, hogy eredményesen tudj reklámozni bármit, kell pár millió forint, ami legjobb esetben is jóval több, mint egy 10 fős éttermi számla. Nyilván megérné nekik, csak te nem engedhetsz meg ilyen reklámot, szóval tök értelmetlen az egész elképzelés.
2017. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Én az egészet nem értem. Ha kutatóközpont, akkor van költségvetése, 100 %, hogy van repikerete is (amit persze lehet, hogy a vezetés minden éveben korrekten lepapírozva eltapsol saját célokra). Egyszerűn nem tudom elhinni, hogy egy kutatóközpont ingyen akarja megetetni a vendégeit és ezért körbefuttat valakit a környékbeli éttermekben, ez már a legalja (és nyilvánvalóan nem fogsz találni ingyen csehót, én egyszer egy 40 ezres kisvárosban a Bringázz a munkába akcióra kerestem támogató élelmiszer boltot, tényleg csak pár ezer Ft értékben, mindenhol süket fülek... ingyen étterem 10 embernek, ugyan már)
2017. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!