Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti nem érzitek úgy, hogy már...

Ti nem érzitek úgy, hogy már nem éri meg beülni napi menüre a belvárosi éttermekbe?

Figyelt kérdés
Picik az adagok, sokszor ehetetlen amit felszolgálnak (száraz kenyeret hoztak mellé), van olyan étterem ahol egy külön erre a célra elkülönített másod osztályú helyen lehet elfogyasztani. A pincérek direkt lassúak ha valaki napi menüt rendel sőt van amikor pofákat is vágnak. Sürgetik a vendéget,hogy fejezze be gyorsan. Ha ez a felállás nem münkődik és nem szeretik csinálni akkor szüntessék meg a napi menüzést. Jobban megéri az étlapról rendelni egy bőségesebb levest,mint ezt az ajánlatot. Eddig belvárosi drágább éttermekben volt szerencsém napi menüt rendelni innen a tapasztalatok.

2017. márc. 29. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem érzem úgy, mert sose ültem be ilyen helyre. A cégünkél van saját menza, bőséges adaggal, kedvezményes áron.
2017. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
én azt mondom ,hogy jobb ha az ember magára főz.... nem azért mertt olcsóbb,egy főzés még több főre sem olcsó ha összedonják az asztalravalót,cak a minőség nem mind1,én pl csak azt szeretem amit magamnak főzök....."éttermi" kaják...háááát egy francia éttermi színvonalra nincs rávaló ,pedig nem minimál bérből tartom fennt magam...az ilyen egyébb étteremnek hívó gyorskifőzdék,meg nem éri meg még ezer ft-ot sem kiadni :)
2017. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van.
2017. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg így van sok helyen.Elfelejtik,hogy a vendégből élnek, mindent meg kéne tenni,hogy a vendég jól érezze magát és máskor is visszamenjen és ajánlja is a helyet másoknak.

De sok helyen az van amit mondasz,hogy még te érzed magad kényelmetlenül,mert igénybe mertél venni egy szolgáltatást.

Én inkább gyorséttermekbe szoktam járni vagy házhozszállítást kérek.Sok helyen kihozzák a rendes főtt kaját is díj nélkül.

2017. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Még nem volt ilyen rossz tapasztalatom.
2017. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%
Teljesen igazad van ! A felszolgáláson meg a kínálaton spórolnak ...
2017. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Carragher_x ***** válasza:
93%
Olcsó húsnak híg a leve. Menj normális helyre!
2017. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!