Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik tipusu ettermekbe...

Melyik tipusu ettermekbe szerettek inkabb jarni?

Figyelt kérdés
A modernebb kinezetu etterrmeket a "trendi"ket, ahol az etlap is altalaban modernebb, ujragondolt magyar fogasokkal. Vagy a hagyomanyos egyszeru kicsit csardas, fogados kinezetu ettermrket, ahol az etlap is inkabb a hagyomason vonalat kepviseli, kisebb modositasokkal.

2015. ápr. 30. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Az "olcsó és finom" típusú éttermeket preferálom
2015. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
modernebb
2015. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Olyant, ahol házias ételeket szolgálnak fel, családias légkörben. És nem türelmetlen a pincér, ha a kispörköltet kisfröccsel másfél óráig eszem, s utána is még ejtőzöm egy kicsit. Szép időben az sem baj, ha kerthelyiségben tehetem ezt meg.
2015. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1es azok inkabb a kifozdek nem? En nagyon szeretem oket, de itt most a pinceres, ettermekre gondoltam. 3as tok igazad van, de arulj el nekem valamit neke mit jelent az hogy hazias? Az ovari szeletet, hogy lehet haziasan megcsinalni es nem ettermiesen?
2015. ápr. 30. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A modernebbe, de elsősorban nem "újragondolt magyar fogásokkal". A nemzetközi konyhát kedvelem. Legyen elegáns, minőségi és finom, ennyi a lényeg.
2015. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

A hagyományos éttermeket, hagyományos kajákat szeretem (nagy adagokkal), ahol a légkör is családias, a pincérek elbeszélgetnek velünk.

Van nálunk egy étterem, ahova kutyát is lehet vinni, ott élő cigányzene is van.

2015. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso es hol van ez az ettrerem? Mondjuk a tulsokat beszelo pincereket sem szeretem, mert mikor az etelre koncentralok, jon a hogy izlik kerdes, az meg engem a folyamat kozben zavar. Ha elotte vagy tanyer leszerdesnel ad egy kis ismerteto beszedet, arrol, hogy naluk, mit es hogyan csinalnak maskepp, mint az atlag, azt szeretem, de folyamat kjozben nem
2015. ápr. 30. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem úgy értettem, hogy odaáll, aztán be sem áll a szája :). Hanem, hogy általában ahová szoktunk járni, ott a pincér kérdezte, hogy vagyunk (megjegyzett már minket), időjárásról beszélt, meg ilyen általános dolgokról. Ismertetőket nem szoktak mondani.
2015. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
A modernebbet, házias éttermekbe ritkán járok, mert az ott felszolgált ételeket nagyrészt otthon is el tudom készíteni. Ha elmegyek egy drágább helyre, akkor inkább nehezebben beszerezhető alapanyagokból vagy különlegesen előállított ételt eszem.
2015. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Elmagyarázná nekem valaki, miért lettek lepontozva nagyon durván egyes válaszok?
2015. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!