Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egyetértenétek vele, ha...

Egyetértenétek vele, ha Magyarországon is lennének olyan éttermek, kávézók, ahol az alább linkelt cikkben foglaltakhoz hasonlóan a kisgyerekek ki vannak tiltva?

Figyelt kérdés

[link]


Én teljes mértékben támogatom a kezdeményezést. Nem vagyok gyerekellenes, de sok esetben tényleg nem lehet bizonyos helyeken nyugodt étkezést, beszélgetést folytatni a kisgyerekek miatt. Gyakori a hangos hisztizés, kiabálás, futkosás, illetve sokszor olyan közel mennek egy idegenhez, adott esetben hosszasan belebámulnak az arcába, amely már sérti az egyén személyes zónáját. Ráadásul a mai ultraliberális gyereknevelésnek köszönhetően rá sem lehet szólni a rendetlenkedő, másokat zavaró gyerekre, mert az "károsítja a személyiségét". A linkelt cikkben leírtak alapján elmondható, hogy ott nagyon sokan örömmel fogadták a kezdeményezést.


Én nagy örömmel venném, ha létrejönnének hazánkban is a linkelt cikkben szereplőhöz hasonló vendéglátóipari egységek, lehet hogy én még a korhatárt egy picit tovább is emelném, mondjuk 8-10 évre. És ezeket bevezetném bizonyos áruházakban, bevásárlóközpontokban is. Vélemények, érvek, ellenérvek?


30/F



2017. ápr. 6. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Ezek azerint én szerencsére olyan éttermekben étkezem ahol ez tudomásom szerint nem fordult még elő.

Olyan szülőket látok akik "kordában" tudják tartani a gyermeküket...

Mekiben+"Trofejában" már másabb lehet néhanapján a helyzet...:)

2017. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fatal_3rror_ válasza:
97%

Azt mondom hogy bizonyos helyeken, bizonyos stílusban meg tudom érteni.


Például ha egy lányt akarok elvinni vacsorázni, vagy akár üzleti partnert, akkor jobb nyugodt körülmények között beszélni mint gyerekzsivajban.


Átlag helyeken meg tökmindegy mert ott mindenki telefonál, óbégat...

2017. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

VAN ilyen hely. Csak nem ki vannak tiltva, hanem jelzik a honlapon, hogy az adott helyen az étkezés egy 35 órás szeánsz, amit a gyermekek nem élveznének, így ...


Te pedig felejtsd el azt, hogy unintelligens ember módjára liberálisnak hívod az anarchiát vagy a nem nevelést.

A liberális azt jelenti, hogy a gyerek nincs lekussoltatva, leugatva, hanem emberi lényként létezhetnek, szeretetben.

2017. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
19%
Kérdező, te nagyon beteg vagy! Segítségre van szükséged! Azt állítod nem vagy gyerek ellenes, de kb az egészből lerí hogy az vagy. Én úgy érzem, ez valami fóbia lehet nálad. Egy elmeorvost meglátogathatsz!
2017. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Én mindenhonnan kitiltanám őket.
2017. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Én megértem. Úgyan így támogatnám a teljesen gyerekmentes hoteleket például, vagy fürdőt.

Nem, én sem vagyok gyerek ellenes..ha nekem lenne is megérteném,hogy mást zavar a visongása.

2017. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem a gyerekeket, de nagyon bele tud rondítani mondjuk gy romantikus vacsorába, ha a szomszéd asztalnál pistike üvölt egész este, vagy rohangászik. Viszont ezt csak akkor vezetném be, ha kialakítanának kifejezetten gyerekbarát éttermeket is, játszósarokkal-játszóházzal, gyerekbiztos berendezéssel és gyerekbarát személyzettel, animátorokkal, ahova a kisgyerekes családok mehetnének.
2017. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van gyerekem és bizonyos szinten egyet értek a kérdezővel. Van olyan gyerek, akit ki kellene tiltani. Az enyém is volt olyan. Mondjuk nekem nem jutott eszembe étterembe vinni abban az időszakban. Mindennek meg van az ideje.
2017. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem vágom miről beszéltek. Az én gyerekeim tudnak viselkedni normálisan. Akármilyen hihetetlen képesek késsel villával enni sőt ,még köszönnek is ha bemennek valahova. Itt nem korhatár kell a te problémád nem a gyerekek, hanem a NEVELETLEN GYEREKEK ami a szülőt minősíti. Ha meg azt hiszed hogy x éves korig az összes gyerek antiszociális, akkor te meg simán egy gyerekgyűlölő tahó vagy.
2017. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
De ne csak éttermek, hanem bevásárlóközpontok is legyenek pl. Nálunk nagy sikere lenne. Párom nagyon kivolt, amikor egy hisztiző gyerekkel a sarkunkban követett hosszú percekig egy nő minket. Szólni nem lehet, hogy csináljon már valamit, vagy menjenek odébb, mert mi leszünk a gyerekkinzók. Szoval jah, kéne pár nyugodt hely, ahol nem lennének szerintem mind sikeres lenne.
2017. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!