Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bp-en melyik KFC-t ajánlanátok...

Bp-en melyik KFC-t ajánlanátok a legjobban?

Figyelt kérdés

Nemsokára Pestre fogok menni (messze lakok Pesttől és ritkán jutok fel), és nagyon oda vagyok az ilyen gyors kajákért... A KFC-ben szeretnék majd ebédelni, mert itt nálunk csak McDonald's van, de nem tudom hol érdemes, mert olyan sok KFC van ott... Az Árkád kizárva, mert ott már voltam, és ott ebédidőben mindig nagyon sokan vannak, szinte soha nincs üres hely...

A távolság (Bp-en belül) nem gond, napijegyem lesz, és azzal annyiszor és oda utazok, ahányszor csak akarok... :-)



2017. ápr. 7. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanolyan ízű az összesben a kaja, az árak minimálisan eltérnek, szóval szerintem amelyik legközelebb van, mikor megéhezel... Westend, Allee, Corvin pláza pl. olyanok, hogy nem beülősek, hanem van egy kajáldás részleg, és ki van rakva csomó asztal, ez abból a szempontból rossz, hogy ha csak messzebb van hely, akkor sokat kell sétálni, ha veszel poharat.
2017. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
a keletivel szembe..
2017. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Király utcai a legjobb. (király utca és körút sarka, 4-6-os villivel tudsz odamenni)


A kaja minősége nagyjából ugyan olyan, de az az étterem baromi nagy, mindig van hely és lehet bámulni ki az ablakom.

2017. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Duna plaza KFC is egész jó. Olyan nem lesz ahol nem​ kell sorban állni...
2017. ápr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak a Mammutban és a WestEndben voltam még KFC-ben, de ezekből egyértelműen a Mammutot tudom ajánlani. Árban nagyjából ugyanaz, viszont a Mammutban könnyebben találtam helyet, meg valahogy levegősebben is vannak az asztalok, ráadásul a WestEndben vett szendvics minősége elég gyatra volt a másikhoz képest.
2017. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig a Király utcai a legszimpatikusabb...
2017. ápr. 10. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
az a legjobb. ;)
2019. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!