Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 5fogásos menü Szilvesztei...

Saucy kérdése:

5fogásos menü Szilvesztei gála vacsora meg egy Májusi 18. születésnapi parti ra Milyen ételek illenek erre a két eseményre?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Vendéglátás házi?
2017. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen :D
2017. máj. 2. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

hány főre, mit akarsz inkább? Hidegtálakat vagy frissensülteket? Milyen a vendégek összetétele? Mennyire "elegáns" az esemény?


Mi pl szintén május végi szülinapon tárcsáztunk, bográcsoltunk, meg szalonnát sütöttünk, de ha nektek mások az igényeitek...

2017. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még én se tudom mit akarok tanár csak ennyit mindot hogy erre a két eseményre irjunk 5 fogásos menut
2017. máj. 2. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Na jó de mit tanultatok? Szívesen segítünk szerintem sokan, de jó lenne ha leírnád a saját elképzeléseidet is kicsit és azon alakítanánk. Annak semmi értelme, ha megcsináljuk helyetted, abból nem tanulsz.


Azt már biztos tanultátok 5 fogásosnál melyik fogások szerepelnek, milyen sorrendben. Írd le szépen milyen jellegűre gondoltál (magyaros, olaszos, francia, ázsiai, skandináv, tökömtudja), esetleg ételeket is amik eszedbe jutnak, aztán meglátjuk mit tudunk vele kezdeni.

2017. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5fogásos menü : 1 hideg elöétel 2 leves 3 melegelöétel 4 föétel 5 deszeret

A szilveszteri vacsi elég tág fogalom mivel nap adták meg hogy melyik honapba lesz általában ott felnöttek de mivel vacsi ezért gondolom nem kéne nagyon nehéz kajákat írni

2017. máj. 2. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a házi feladatod, és nekünk kellene megoldani, akkor nagyon sajnállak...

Hogy még ennyi eszed sincs...

2017. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szilveszteri vacsi elég tág fogalom mivel nap adták meg hogy melyik honapba lesz általában ott felnöttek"


Mi vvvan???? :)))

2017. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szilveszteri vacsi elég tág fogalom mivel nap adták meg hogy melyik honapba lesz "


Tessék? :D De hát az csak egy hónapban lehet...

2017. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a gála vacsi általába ünnepib mint egy sima buli vagy nem tudom XD
2017. máj. 2. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!