Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekiben dolgozom és nem tudok...

Malacarc kérdése:

Mekiben dolgozom és nem tudok belépni e-learnigre, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ha van valaki más aki mekiben dolgozik és tudja mit tudok csinálni ezzel akkor légyszi segítsetek, mert fontos lenne, hogy be tudjak lépni.

2017. máj. 18. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de melyik Mekiben dolgozol, hogy nincsenek se kollégáid, de műszakvezetők, se senki, akitől segítséget kérhetnél ott helyben?
2017. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
Lehet új,én is féltem az elején... Na szóval az otthoniba vagy az éttermetek számítógépéről nem tudsz belépni? Az otthoni rendszer nekem se működik. Az éttermetekbe meg nyisd meg a chrome-t vagy amelyik böngészőt használjátok. Felül lesz egy fül hogy Mcdonald's e-learning. Katt rá,kiválasztod a neved általában névsor szerint van és beírod a jelszót tádáám meg is van. Ha ne tudtam segíteni fordulj valamelyik nyugodtabb tekintetű kollégádhoz biztos fog segíteni.
2017. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!