Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb japán étterem?

Figyelt kérdés
Sokról hallottam már (Tokio, Wasabi, Buddha bar, Planet sushi...stb.) de még egyikben sem voltam. Ár és minőség szempontból melyik a legjobb?
2017. máj. 28. 09:10
 1/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Az itt élő japánok törzshelye a Daikichi, de eléggé "érdekes" magyar szemmel a mentalitás, mert ha éppen a komáival ebédel a tulaj, akkor a vendéget csak egyszerűen kilöki az ajtón, ha véletlen betévedne a nyitva tábla "ellenére"...
2017. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jouji válasza:
100%

Okuyama no Sushi a Kolosy téren - a legjobb, legautentikusabb japán étterem az országban. Eredeti japán ízvilág, csúcsminőség. Sushi-k, halak, herkentyűk - Okuyama-san által válogatott alapanyagokból, mindig frissen, mesterien készítve.

Volt még a fantasztikus Arigato a Bazilika mellett (egy oszakai házaspár vezette), de sajnos bezárt.

A Daikichi-ben 1x voltam, a tulaj tényleg szörnyű és annyira nem jött be az étel sem. Nem ajánlom.

2017. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!