Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 10-12 emberre mennyi pizzát...

10-12 emberre mennyi pizzát kéne rendelni?

Figyelt kérdés
Házibuliba pénteken. Az egyik lány 2 60 cm-essel számolt, szerintem viszont ez kevés.(tekintettel arra, hogy én pl egyedül megeszek egy 30 cm-est. Ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor majd én fizetek külön egyet magamnak, de az tuti, hogy abból senki nem kap, mert én szóltam hogy az kevés lesz:D ráadásul mindenki mást szeret
2017. jún. 7. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
4-5 db a 60 centisből :) .
2017. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Egy 60 cm-es négyszer akkora, mint egy 30-as.

Tehát ha mindenki megenne egy egészet, akkor kéne 10-12 30-as, vagy 2.5-3 60 cm-es.

Mivel biztos nem eszik meg mindenki egy pizzát szerintem (főleg ha több lány lesz), akkor valóban elég lehet 2 pizza, de 3 pedig biztos bőségesen.


Általános iskolai matek bájdövéj.


5 db 60 cm-es pizza pedig 20 normál pizzának felel meg, tehát az #1-eske valami 300 kg-os tehén lehet.

2017. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindenki (12 fő) 1 db 30-ast tud megenni és ti 60-ast akartok rendelni, akkor 3 db-t kell mert egy 30-as negyed akkora teületű mint egy 60-as.

De ha mindenki mást szeret akkor a legegyszerűbb ha 12 30-ast rendeltek.

2017. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

2# ezt hogy vontad le az 1# hozzá szólásából?????

Most komolyan kérdezem olyan szépen levezetted a matekot akkor ezt is levezetnéd?!?!

2017. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Azzal is számolj hogy piásan még többet esznek. Legalábbis az én baráti társaságom 2szer annyit eszik piásan mint józanul.
2017. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egész éjjel ott leszünk azért gondoltam kevésnek.Kb.5 fiuval es 2 belpoklos csajjal xd (az egyik jomagam) a tobbi normalis adagot eszik.(ja es nem vagyok dagi mielott ezt mondanatok.jo a genetikam, nem hizok a sok kajalastol:D)
2017. jún. 7. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
ezt nem lehet megmodani. én a 30 centisből 2 szelettel tele vagyok, más meg simán megeszi az egészet és pár órára rá még kérne. Én is 3 60 centiset mondanék, vagy két 60 centiset és 2 30 centiset hogy legyen ízválaszték
2017. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3 db 60 centis szerintem minimum, főleg ha isztok is, valakinek az italtól jobban megjön az étvágya, meg kell is hogy felszivja az alkoholt :D
2017. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

5-6 db 60 centis. Magunkat ismerve egymagam megeszek egy felet pedig pálcika vagyok.

Feltéttől is függ mondjuk valami hagymás szalámis gombásból 2 szelet is elég. Hawaiból bármennyi

2017. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5-en bepuszilunk simán egy 60 centiset, úgy, hogy én vagyok a társaságban az egyetlen lány és csak egy szeletet bírok, a fiúk viszont igen jó étvágyúak. :D De szerintem minden pasi az.

30 centisből 2-3 szelet simán elég, de van barátnőm, aki az egészet betolja.

Viszont részegen éhesebb az ember, józanodás után meg megint éhes lesz, az estéről megmaradt maradék pizza pedig igazi életmentő tud lenni másnap. :D

Nem olyan vészesen drága egy pizza, még a 60 centis sem... inkább több legyen és maradjon, minthogy kellemetlen nyúlkálások legyenek az utolsó szeletek után és valaki éhen maradjon, vagy hajnalban nyűglődjetek, hogy ejj, kellett volna még egyet rendelni. :D

Hogy valóban lehessen többfélét rendelni, mert azért mindenkinek más az ízlése, én is a 2 db 60-as + 2 db 30-as kombinációra szavaznék. Az még mindig kijön egy tizesből, az 12 emberre elosztva nem pénz.

2017. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!