Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Honnan tudok naponta kiszállít...

Honnan tudok naponta kiszállítós ételt rendelni, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Rossz életmód miatt feljött rám néhány kg. Ezt szeretném leadni, de főzni most nagyon nem lesz időm. Budapesten szeretnék rendelni olyan helyről, ahol dietetikus állítja össze a menüt.

Egészséges vagyok, de anno a terhességem alatt nagyon jól működött az 160 grammos Ch diéta, így szeretném azt folytatni. Akkor éhes se voltam és a súlyomat is prímán karban tartotta - most is ez lenne a cél, nem a koplalás, hanem a minőségi étkezés.


2017. máj. 20. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a LifeTilt-et. Nem rossz a kaja, de brutálisan drága, legalábbis ér/érték arányban. Három napra közel 18.000 Ft-ot fizettem és péntekre csak egy ételt szállítottak ki, pedig elvileg hármat kéne. Így őket többet nem venném igénybe.


Van esetleg olcsóbb (megfizethető) ételrendelő cég? Szívesen fizetek a minőségért, de azért ne napi 6 rugó legyen, mert az nagyon sok.

2017. máj. 27. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Teletál miért nem jó?
2017. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!