Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek melyik a legluxusa...

Szerintetek melyik a legluxusabb etterem Budapesten?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnomet, akivel evek ota nem talalkoztunk, kerek szulinapja alkalmabol szeretnem meglepni egy ebeddel egy olyan helyen, ami nagyon pazar.

Gondolom valamelyik 5*-os hotel ettermeben kene keresgelnem, nem?

Az ar nem szamit, honapok ota erre gyujtok ;)

Tudom, hogy nem eri meg, mert az alapanyag ugyanaz, amit Mariska neni kifozdejeben hasznalnak (majdnem) de szeretnem ha nagyon kulonlegesen erezne magat, hogy ilyen helyen etkezhet egyszer az eleteben.

Koszi!


2017. jún. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hotelokat felejtsd el. Onyx, Costes
2017. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha amolyan régimódi eleganciára vágysz, akkor a Boscolo étterme (ez a New York palotában van, gyönyörű).
2017. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom, mindegyik nagyon szep.

A Boscolo az kifejezetten gyonyoruuuuu ;)

2017. jún. 20. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Boscolo volt nekem is az első gondolat.

Igaz, saját véleményem szerint szép és elegáns, viszont nekem egy kicsit túlzottan is az, bár lehet csak én nem rajongok ezekért az üzleti vacsorákért, és ha kevésbé üzleties társasággal lennék ott, akkor más véleménnyel lennék.

2017. jún. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!