Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A II. kerületben, a Szépvölgyi...

A II. kerületben, a Szépvölgyi úthoz közel, melyek a legjobb, és baráti árú éttermek a napi menüt illetően?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatokat és árakat szeretnék kérni elsősorban. Tudom, hogy google-zni is lehet, de örülnék + tapasztalatoknak a keresési eredményeimen túl is.

2017. jún. 23. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A Kolosy környékére gondolsz? Szerintem ott rendelni olcsóbb lenne, de remélem valaki megcáfol.

Mi számít baráti árnak és mekkora távolság fér bele (5 perc gyalog, 5 perc kocsival stb)?

2017. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, arrafelé nézelődök. Max 5-10 percre lehet gyalog. Baráti árnak 1500ft alatti menüre gondoltam, de a legjobb, ha 1200 alatt van. Még nem vagyok tisztában az ottani árakkal.
2017. jún. 23. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ilyen árú étel ott nem lesz napi szinten.. A II. kerület nem épp erről híres :D


Tudod te egyáltalán hova költöztél? :)

2017. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, ez már a harmadik kerület, de a második sem automatikusan drága... pl fent a Rózsadomb centerben 2000 alatt van a svédasztal.


Kérdező:

[link]

2017. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írta, hogy a II. kerületben, a Szépvölgyi úthoz közel. Én erre válaszoltam.
2017. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként amit te ajánlottál az autóval cirka 10 perc, gyalog pedig kb. fél óra sétálgatást, tehát nem éppen baráti.. Azt hiszem nem pont erre volt kíváncsi. Hozzátéve azt, hogy ha autóval megy, akkor pont annyi a vesztesége, mintha máshol és közelebb 200-300 Ft-tal többet fizetne a napi menüért :)))

Autózás oda-vissza.. Számoljunk csak.

És akkor még nem volt benne a parkolás se, mert nyilván azt se a jó Istenke fizeti..

2017. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!