Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tortát rendelésre mennyiért...

Tortát rendelésre mennyiért és általában mennyi idő alatt csinálnak meg?

Figyelt kérdés
Egy sima torta, nem emeletes, csak olyan kinézettel ami a rockosságra hajaz.

2017. jún. 26. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Milyen ízű, melyik város, milyen méret
2017. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak egy egyszerű tortát szeretnél mondjuk csoki ízben 16 szeletest, kb. úgy 4000-5000Ft-tal kalkulálj.De ez igazából változó hogy melyik megyében laksz.

Szokták mondani hogy kb. 1 héttel előtte rendelj, de igazából én legtöbbször 2-3 nappal előtte rendeltem szinte mindig és sosem mondtak nemet.

2017. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

1. Általában nagy a szórás

2. Van ahol másnapra vállalják és van ahol akár egy hét is lehet az átfutási idő

3. Az ára a méretétől és és felhasznált anyagoktól függ. (Mivel átlag tortát írtál az olyan 3.000-6.000 Ft körüli árban lehet.)

4. Ha a környéketeken van olyan üzlet aminek van cukrászrészlege, akkor akár már 2.000 Ft-ért is hozzájuthatsz

5. Ha rendelésre készítteted, akkor általában lényegesen drágább (ez saját tapasztalat)

2017. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Kik?
2017. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk még ha reggel rendelsz akkor délutánra kész. Szolnokon
2017. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
"olyan kinezettel, ami a rockossagra hajaz" - ergo fondant diszitessel készült, esetleg forma torta. Annak magasabb lesz az ára.
2017. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Sima torták 5-6 ezer körül vannak nálunk. Modernebb cukrászdákban, nem hagyományos, de nem is formatorták kb. 10000.

Ha te egyedi tortát szeretnél, mert ugye írod, hogy rockos, azt szerintem csak az adott cukrászda tudja megmondani, hogy mennyibe fog kerülni.

Számít a méret, hogy hol csináltatod, hogy pontosan milyen díszítést szeretnél rá, stb.

Általában 2 nappal előtte már le kell adni a rendelést.

De ha egyedit szeretnél, akkor jóval korábban.

2017. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Szeged mellett lakom egy kisebb városban,tavaly fradis tortát csináltattam 16 szeletes 6 ezer ft háznál,kicsit sokaltam :O Én naív árat nem kérdeztem előre,gondoltam háznál 4 ezer ft körül megúszom hát leesett az állam.

Főleg h cukrász vagyok így tudom h 2-2,5 ezerből megvan egy ilyen torta,épp költözködtünk nem volt időm sütni meg pepecselni de már bánom :/

2017. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó vagyok. Csokis tortát kértem ehelyett vajas kakaóporos vackot kaptam.
2017. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

8-as két ezer forinton siránkozol? Nem pofátlanság ez a egy kicsit? Ha nem tetszik, süsd meg magad. Főleg, hogy cukrász vagy, haha.

Van bérleti díj, van munkadíj, vannak adók, szállítás, beszerzés, stb.

2017. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!