Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit szoktatok enni a Burger...

Mit szoktatok enni a Burger Kingben és mennyiért veszitek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán eszek ott, de akkor mindig Steakhouse Angus-t.
2015. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még soha nem voltam Burger Kingben. Ez gáz? :D
2015. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Inkább örülj hogy nem szoktál rá :D kb olyannak tartom mint a cigit vagy az alkoholt :D
2015. febr. 9. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát általában az otthon készült disznópörköltet szoktam elő venni a börger kingben és azt ingyen is elfogyaszthatom ott
2015. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig az egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam ott. De, még semmit sem ettem ott pl. találka volt, ahol a másik fél evett ezért nem volt ciki, hogy én semmit sem ettem. D:
2015. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Angus XT, Steakhouse Angus, mindenféle Whoppert, Sajtburgert, Dupla sajtburgert, Dupla sajtburgert baconnel, Rodeo burgert, Röffencs burgert, hagymakarikákat, sült krumplit, Bkoolt, fagyit, smoothiet, és mindig kipróbálom az új szendvicseket is.

Árakat nem tudok mondani!

2015. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valamilyen whopper menüt szoktAM enni. 2199 asszem. Kis burgonya, szar mint az állat, light pepsi, borzalmas.. De a burger az jó.
2015. febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem voltam még Burger Kingben.Régebben a Mc'Donaldsot szerettem,de egy éve már ott se jártam.
2015. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Country burgert (vegetáriánus) szoktam enni, Magyarországon nem is tudom van-e. Itt Németországban 3,79 €.
2015. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!