Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tokajban melyik étteremben...

Tokajban melyik étteremben van a legfinomabb csülök tál? (2 személyes) tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

Tokajban keresünk olyan éttermet ahol nagyon finom a két személyes csülök tál.

Több éttermet próbáltunk már, csak csuloktalat soha sem rendeltünk. De egy helyen ( Balkány-cantry) nagyon finom a kétszemélyes csülök tál, azóta sem ettem olyan finomat. De tokajban fogunk menni már megint, és ott is akarok enni. És kíváncsi vagyok hogy van e olyan hely ami a cantry megelőzi. Ajánlom amúgy mindenkinek hogy rendeljen, vagy menjen el oda egy kétszemélyes csülök tálat enni, isteni finom😍😍😍 hozzáteszem utáltam a csulkot de ott guszta volt és mikor megkóstolta már azóta a kedvencem! ( Leginkább csak onnan eszem meg, máshol nem valami finomak) de a kétszemélyes csülök tál finomabb mint a sima csülök pekne módra! Ha valaki rendelne😂😂

De a lényeg; TOKAJBAN ETTERMET KERESEK (TAPASZTALT IRJON) AHOL A KETSZEMELYES CSULOK TAL, VAGY A SIMA IS NAHYON DE NAGYON FINOM! Lehetőleg olyat, ahol meg is lehet rágni a húst, és legyen is benne ne csak pár darab/szelet!!!



2017. aug. 2. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Tokajban miért pont csülköt akarsz enni?
2017. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Halat ettem már elégszer! Azt már unom, főleg úgy hogy itthon is szoktam csinálni.

Nem csak halas ételt lehet enni tokajban szerintem. Eddig kb majdnem mindig halat ettem, de sose egyformát. Most meg csulkot szeretnék majd enni. Ezért vagyok kíváncsi hogy kinek mikor a tapasztalatai.

2017. aug. 2. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Mik*
2017. aug. 2. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Say 'két személyes csülök tál' again. Say it again, I dare you, I double dare you motherfucker, say 'két személyes csülök tál' one more Goddamn time!
2017. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
akkor nem csak engem idegesìtett:DD
2017. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Idegesített h sokszor leírtam? 😂😂😂😂 Így atolvasva engem is nagyon idegesít, és vicces 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 de azért egy rá adás; kétszemélyes csülöktál🍛😂🤣🤣🤣🤣🤣
2017. aug. 2. 22:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja az a sok szám...vigyorgos fej akart lenni amúgy 🙄😂
2017. aug. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!