Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a helyzet jelenleg a...

Mi a helyzet jelenleg a Nordsee-vel?

Figyelt kérdés
Néhány éve csődbe mentek itthon, akkor be is zárt a két működő éttermük, azóta viszont újra üzemelnek, ráadásul több helyen. Én az Árkádba sűrűn járok, az az éttermük szinte mindig üres. Megint közel a csődhelyzet?
2017. nov. 5. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az a gond hogy nem egy megfizethető ebédet tud nyújtani...bár én ettem ott nagyon finom a rák a lazac a nyerseb húsuk is isteni nem csalódtam

de nem megengedhető az itthoni pénztárcának csak nagyon ritkán

2017. nov. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mennyibe kerul ott egy ebed?


kivulrol lattam en is a mammutban de sosem mentem be korulnezni

2017. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyorséttermi érzést akarják erősíteni, közben meg minőségi és drága alapanyagokból dolgozni. Ráadásul az itthon nem túl népszerű hallal (amit nagyon szeretek).


Mintha nem tudnák eldönteni, hogy ők most egy minőségi étterem akarnak lenni vagy egy gyorsbüfé. Az ízek, alapanyagaik az előbbit sugallják, de a termékek amiket készítenek belőlük és a tálalás/feeling pedig az utóbbit.


Nap közben csak úgy halat én is szinte sosem eszem, ha nem otthon vagyok.

2017. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon drága, és nem vagyunk halevő népség, kivéve hekk, pisztráng. ennyi a lényeg.
2017. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!