Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten olyan nem túl drága éttermet, vagy egyéb szórakozó helyet, ahol van max.20 fős különterem, és amely alkalmas lenne a fiam 18. szülinapjára tartandó meglepetés bulira?

Figyelt kérdés

#étterem #különterem #nem drága étterem #születésnapra étterem #fiatalos étterem
2017. nov. 17. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Trófeás?
2017. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem Trófeára gondoltam, mert azt drágának tartom. Hanem egy olyan étteremre, vagy bárra, ahol van egy klassz különterem, és előre megrendelnék nekik kaját,és ahol egy adag étel ára nem 3-4ezer Ft körül van, hanem max. 2ezer Ft. És hangulatos, esetleg fiatalos. És ahol az étel is normális áron van, ott szerintem az ital is normál áron lesz. Ráadásul a Trófeában sok helyen meg van szabva, hogy max. 3 órát lehetnének ott, és azt az időt keveslem.
2017. nov. 18. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
2 ezer forint/főért azért te nagyon el vagy tájolva. Esetleg egy főétel abból kijön, de szerinted a terembérlés, a fogyasztás meg ingyen van mellé? Annyi pénzért nagyjáéból otthon tudsz megfőzni....
2017. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valóban ennyit szeretnél rászánni, jobban jártok, ha otthon készítesz valami finomat. Minden rosszindulat nélkül mondom... odahaza 2000/fő (plusz ital, desszert, különterem ugye) áron szuper menüt hozol össze, míg étteremben ebből egy rakás kamasz, akikből gondolom sok a fiú, nem hinném, hogy jól laknának, vagy akkor az minőségben is hozza az ár színvonalát.


Esetleg a Dzsungel étteremre vess egy pillantást, ha belefér, nagyon tudom ajánlani :) Mi voltunk ott, jól éreztük magunkat. Szuper hangulatú kis hely, és finom a kaja, egyáltalán nem elrugaszkodott árakon.

2017. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na pont ilyen tippekre gondoltam, mint amilyet az előző kedves válaszoló írt, aki Dzsungel éttermet javasolta. Megnéztem a neten, és holnap már fel is veszem velük a kapcsolatot. Én a 2000,- FT-os árat egy tál ételre gondoltam, és nem mindennel együtt. Pontosan tudom, hogy ennyiből nem lehet itallal együtt számolni. Köszönöm a választ.
2017. nov. 19. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök! Érezzétek jól magatokat, és boldog szülinapot a fiadnak :)
2017. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 20. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!