Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen lenne számotokra egy...

Milyen lenne számotokra egy ideális kajálda / étterem?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat írjatok légyszi, ne ilyeneket, hogy "ingyen van minden" meg hasonlók.. :)


Ilyenekre gondoltam:

"Magadnak válogatod össze a kaját.."

"Minden étel cukormentes és természetes alapanyagból készül.."

"Nincs sorban állás, automatizált az egész"


Hasonlók..



2017. dec. 3. 04:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A magamnak válogatom össze a kaját jó ötlet, de fontos az étterem hangulata is. Én kajában elé.... Háklis vagyok. Ami egyik nap tetszik, az két nap múlva szinte biztosan nem kellene. Szóval engem egy hely főleg azzal tud megfogni, hogy sokfélét kínál, változatos ételei vannak.
2017. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a gyakorlatomat csinaltam, az iroda alatt levo kajaldaba jartunk 90%-ban, pedig utca tuloldalan plaza volt 5 gyorsetteremmel.


3 fele olcso napi menu kozul valasztottam majdnem mindig (leves+masodik teszta/hus/fozelek) 800 korul.

Ha nem tetszett, etlaprol dragabban valasztottam valamit, 10-20 perc utan ehettem.


Bar sorbaallas valoban volt delben, de munkaidoben inkabb minel olcsobban akartam etkezni, minthogy gyorsan.

2017. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen minden nap menü és legyen változatos. Az egyik menü legyen kvázi diétás, legyen kiírva makró tápanyag tartalma. A natur csirke rizs az tényleg natúr legyen ne 5 liter olajat használjanak el hozzá. Legyenek burgerek de ne fagyasztott mócsing hús legyen bennük, legyenek jó saláták amiket el is lehet vinni. Legyen jó minőségű kávé ne az omnia legyen a csúcsminőség. Legyenek kisüzemi sörök és jó minőségű szeszes italok. Ezekkel tökéletes lenne számomra az étterem.
2017. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatos, finom, változatos, olcsó.
2017. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- imádom az ilyen szedd magad jellegű salátabárokat, szóval olyat kérnék szépen mindenképpen :)

- számomra fontos, hogy sokféle leves legyen, mindig szívesen próbálok ki újakat

- inkább hajlandó vagyok többet fozetni egy fogásért, de könyörgöm, rakjanak már elém normális adagot... 45 kilós nő vagyok, de sokszor még én sem lakom jól, olyan miniatűr mennyiségű kaját szolgálnak fel, hogy ihajj.

- nem hátrány, ha a párolt rizs/rizibizi/sültkrumpli/petrezselymes krumpli mellett esetleg szerepel az étlapon más köret is. Párolt vagy grillzöldség, zöldségpürék, burgonyafánk, tócsni, édesburgonya, karfiolpüré, sütőben sült brokkoli... stb. Annyi féle köret létezik, el kéne szakadni picit a megszokottól.

2017. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a kedvenc éttermem, Győrben a Barney's, retró stílus, szuper hamburgerek okés áron.... tökéletes LENNE, egy dolgot változtatnék ,a város másik feléből átteném a belvárosba, nekem ennyi a vágyam :D
2017. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!