Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Házhozszállítási rendelésünket...

Házhozszállítási rendelésünket nem szállították ki. Telefont nem veszik fel, üzeneteinkre nem válaszolnak. Ilyenkor mi a teendő? Hova tudunk fordulni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Fordulj a konyha felé, és csinálj zsíros kenyeret.

Sajnos a kérdésedre nincs érdemi válasz, mert a sérelmed annyira jelentéktelen, hogy senki sem fog hivatalosan foglalkozni vele.

2017. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Honnan rendeltétek?
2017. dec. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyetek mást.

Délelőtt írjatok egy levelet a cégnek, talán kárpótolnak.

GOndolom, pereskedni nem akartok :)

2017. dec. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Másnak is lehet problémaja.
2017. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Győrben rendeltünk egy pizzériából. Es igen, másnak is volt problémája velük. Ugyanez a probléma.
2017. dec. 7. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Győri vagyok, melyik pizzéria?

Amúgy sajnos nem sokat lehet tenni, az meg senkit nem hat meg hogy x óráig vártátok a kaját hiába.

2017. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is győri vagyok. :) Melyik pizzéria volt?

Hány órakor rendeltetek? Honnan rendeltetek? Telefonon, neten, weboldalukon, applikáción keresztül?

Lehet, épp akkor nem voltak nyitva, vagy addigra már bezártak, vagy éppenséggel tényleg bezárták véglegesen őket, megszűnt az étterem.


Hogy, hova tudtok fordulni?! - Menjetek el hozzájuk személyesen és tegyetek panaszt náluk. Aztán akkor legalább kiderül, hogy tényleg zárva voltak-e akkor vagy nyitva voltak, csak nagyon sok volt a rendelésük és rátok már nem volt kapacitásuk.

2017. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!