Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit tehetek, házhoz szállításn...

Mit tehetek, házhoz szállításnál "hiányos" volt az étel, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Gyros tálat rendeltem, uborka nem volt benne, paradicsom 1 negyed szelet, a saláta ehetetlen volt, hányásként nézett ki már elnézést... Sót nem használt az étterem ahonnan rendeltem. Ja, és ehetetlen íze van a salátának is..

Ilyenkor vannak lehetőségeim? Mit tehetek?


2015. okt. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Legközelebb ne rendelj.

Írd ki fb-ra névvel, hogy xar volt, más ne rendeljen.

De nekik is jelezheted, hátha kárpótolni akarnak, bár nem mennél vele sokra.


Egyébként gratulálok nekik, ha kiírod fb-ra, ha nem, jó pár embernek tuti elmeséled, így a végén tényleg befuccsolnak. Főleg, hogy nyilván nem te vagy az egyetlen.

2015. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Ez egy jó ötlet szerintem.

Most írtam az ügyintézőnek, utána nézett a rendelésnek, de azt mondta hogy ő csak továbbítja a rendelést az étteremnek (netről rendeltem ilyen étterem összesítő oldalon, hiba volt)

Nagyon szépen köszönöm

2015. okt. 7. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Első körben hívd fel őket/írj privát üzenetet facebookon. Aztán a választól függően véleményezd őket vagy hagyd a pi**ába.
2015. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az online rendelős oldalakon lehet értékelni az ételt/szolgáltatást. Egyszer én is kaptam olyan pizzát amin alig volt pár szem feltét, kb szeletenként 1 db paprika, 2 db hagyma megy ilyenek. Írtam nekik, hogy bár finom a kaja és gyors a szállítás, de kopasz pizzát ennyi pénzért nem veszek még egyszer. Felhívtak az üzletből, elnézést kértek. Azóta valamelyest javult a feltét mennyisége.

A helyedben írnék nekik vagy felhívnám őket és ha nem korrekten járnak el, akkor simán kiírnám facebookra az üzlet nevét és hogy mennyire elégedetlen vagy. De előbb adj esélyt hogy helyre hozzák.

2015. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!