Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Mekiben és a Burger Kingben...

A Mekiben és a Burger Kingben ha hamburgert kérek (azaz sajt nélkül), miért mindig sajtburgert akarnak adni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz az élet így Karácsonykor, mi?
2017. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert az finomabb.
2017. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert sokkal többen kérnek sajtburgert, mint hamburgert és ha nem figyelnek annyira akkor megszokásból a sajtburgert adhatják. De egyből látod a csomagolásán, hogy mit adnak és akkor egyből szólni kell, hogy bocs de én nem sajtburgert kértem, hanem hamburgert és akkor egyből kicserélik neked.
2017. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Mert még mindig kifizetődőbb a rákkeltő kőolaj-származékokból előállított műeledelekkel tömni a népet, mint a húspótlókkal, GMO-szójával, ízfokozókkal felturbózott műhússal. Tudják, hogy a mai magyarokkal minden feletethető : hátha nem veszi észre, mit és mennyiért nyomtak a kezébe emberi fogyasztásra alkalmas élelmiszer helyett !

[link]

2017. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mekiben melóztam, elmondom miért. Több oka van. A sajtburgerre nem kell várni általában, a hamburgerre mindig várni kell, mert az csak rendelésre készül, olyan kevés fogy belőle. Se a vendég, se a kasszás nem szereti, ha várni kell valamire. A kasszásnak is jobb, ha egyből ki tudja adni a terméket és nem kell tartozni, amivel utána még ki kell rohangászni a vendég asztalához, nem biztos, hogy van ideje, főleg ha sokan vannak. Másik, sokszor a vendégnek minden szendvics hamburger, fogalmuk sincs, hogy mit szeretnének. Volt már olyan, hogy kértek tőlem három hamburgert. Beütöttem és kiderült, hogy az egyik csirkés, a másik ilyen, a harmadik meg olyan kellett volna legyen. Sokan meg abban a tévedésben vannak, hohy a sajtburgerben nincs hús, csak sajt, azért sajtburger, holott ugyanaz, mint a hamburger, csak sajt IS van benne. Annak is oknak kéne lennie, hogy a sajt szelet eladása plusz lóvé a cégnek, de azt a legtöbb kasszás pont lesz@rja. Nagyjából ennyi.
2017. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igazából legfőképp a magyar butaság. Mindig úgy járok, hogy sajtburgert/cheesburgert vagy hanburgert kérek és mindig visszakérdezik, hogy sajtosat vagy simát? Engem nagyon idegesít, de tudom, hogy azért teszik, mert a kevésbé angolosok vagy éppen a bambább emberek ugyanúgy hívják őket vagy nem is tudják a különbséget. Nekem nagyon is idegesítő, de így legalább elkerüljük a félreértéseket.
2017. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert a magyarral mindent meg lehet etetni, anélkül, hogy erre a tényre rájönne.

[link]


[link]

2018. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!