Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek rosszul tettem?

Szerintetek rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem egy pizzát (hogy honnan, az most mindegy). Meg is érkezett kb. fél óra múlva, kifizettem, behoztam és leültem enni. Ekkor láttam, hogy kb. a felén nincs sajt, ami azért is gáz, mert a sajton kívül csak paradicsom volt a feltét, így hatalmas foltokban csak tészta volt.


Ez eddig nem fordult még elő, pedig mindig ugyanonnan rendelek pizzát, és általában csak sajtot és paradicsomot kérek rá, szóval tudom, hogy nem ennyi sajt szokott rajta lenni.


Ismét felhívtam a pizzériát, elmondtam a problémámat. Tényleg nagyon korrektek voltak, holnap hoznak még egy pizzát ingyen (ma is kihozták volna, de nagyon későn). Ezután fogtam magam, olvasztottam egy kis sajtot, betömtem a "lyukakat" és megettem a pizzát.


Közben hazaért az öcsém, megkérdezte, hogy miért van kétféle sajt a pizzámon, elmondtam neki, miért. Szerinte smucig vagyok. Szerintetek is? Nem kellett volna telefonálnom?



2016. dec. 1. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem smucigság.. Rendeltél valamit, ami nem a szokott minőséget hozta, ezt (remélhetőleg) normális hangnemben közölted, a pizzéria meg kárpótol korrekt módon. Szerintem ez mindkét fél részéről rendben van.
2016. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Jogos volt. A tespd meg szerintem csak huzta az agyad :)
2016. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Természetesen normális hangnemben beszéltem. :)


Köszi a válaszokat, tényleg lehet, hogy csak idegesíteni akart. Sikerült neki, amúgy is mindig tartok attól, hogy mit gondolnak rólam az emberek...

2016. dec. 1. 22:27
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jól jártál el. Mi lenne, ha az emberek sosem szólnának? A pofátlanabb helyek kihasználnák. Ezt pont így kell. Előfordulnak hibák, de a rendes helyek javítanak, sőt kárpótolnak. Nekem webshopokkal vannak pozitív tapasztalataim e téren.
2016. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szte ma smucigság arra vonatkozott, hoyg megzabáltad a pizzást ésvagy a sajtot, neki meg nem hagytál. Máskülönben nincs értelme a kijelentésnek.
2016. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szereti a sajtos pizzát, csak azt eszi meg, amin minimum három húsfajta van. :D


Amúgy meg nem panaszkodhat, neki apukám fizeti a pizzát meg a Mekit, naponta minimum egyszer elmennek kávézni és még cigit is kap. Én még annyit se kapok apukámtól, hogy tápot vegyek a törpenyulamnak, keresetem még nincs, úgyhogy a szülinapi/karácsonyi spórolt pénzemből kell vennem. De ha minden jól megy, két héten belül lesz munkám. :)



Bocsi a panaszért, de nagyon jól esett leírni.

2016. dec. 1. 23:11
 7/12 A kérdező kommentje:
(19/L, az öcsém 17)
2016. dec. 1. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Hát azért azt a pizzát holnap én biztos nem enném meg... Lesz azon minden, attól nem kell félned.
2016. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha minimális "rések" voltak rajta akkor én nem szóltam volna. viszont a nagyok akkor jól tetted hogy betelefonáltál. A hanyag munka senkinek sem jó. Főleg nem a fogyasztónak.
2016. dec. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Az öcséd csak pizzát akart enni de látta h csak sajtos és azt nem szereti, ezért frusztrált lett :D


Apukád miért ilyen Veled? Miből gondolja, hogy veszel magadnak kaját, ha nem ad semmi pénzt? Ez inkább a smucigság, nem az, hogy jelzed, hogy nem kaptad meg, ami jár a pénzedért. Örülök, ha valóban lesz munkád, kitartást! :)

2016. dec. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!